Aktualnie aktualne wkurwienie

2 grudnia, 2011, Autor:

Witajcie drodzy megawkurwowicze i drogie megawkurwowiczki. Od ostatniego mojego wkurwa troche czasu minęło, to chyba musiało być bardzo dawno bo jak wczoraj tu się logowałam to kurwa hasła nie pamiętałam no i tak sobie myślę, że najwyższy czas o sobie tutaj przypomnieć. Dlaczego nie pisałam? Tak się na wkurwiałam, że brakło czasu aby tu pisać. A na co się wkurwiłam? A chuj wie… Całe życie się wkurwiałam, nadal się wkurwiam i zapewne nadale będę mieć powody aby się wkurwić.

Rok temu, może pamiętacie a może nie, chuj z tym, jak pisałam o takim jednym grudniowym skurwysynie. W tym roku jak się nie zjawi to ja już przygotowana jestem. Znajdę go i taki dostanie wpierdol, że w przyszłym roku już na pewno nie zapomni kogo ma odwiedzić. :)

Tak mi sie marzy aby te nasze „orły” trafiły na Niemcy i Anglię. Wtedy postawię kilka stów na przegraną naszych „orłów” i obłowię się bogactwem. To i tak wiadomo, że i tak nie wyjdą z grupy. Będzie jak zwykle: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.

Rok temu chyba też o tym pisałam, że zimy jeszcze nie ma a po ulicach chodzą bałwany i to w takich ilościach, że głowa boli. Skąd się tego skurwysyńtwa tyle wzięło to nie wiem.

Jeszcze chciałam parę słów o burakach. Ludzie czy wy sie kurwa nie widzicie i nie słyszycie jak kurwa wyglądacie w tych kurwa waszych „limuzynach” z których bębnią te techno grzmoty i niesmiertelne disco polo?

Na koniec parę słów o tv a raczej o jednej reklamie. Wczoraj, nie wiem już na którym to było programie, widziałam jak znana Martyna reklamowała szybkie odbieranie paczek. Kobieto czy ty nie miałaś co do gara włożyć, brakuje ci na rachunki czy co, żeś ty się związała z taką firmą? Czy ty wiesz jakie są opinie o tej firmie?

To by było na tyle…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,57 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Różności, Telewizja i radio

komentarze 4 do “Aktualnie aktualne wkurwienie”

 1.  mikel">mikel pisze:
  2 grudnia, 2011 o godzinie 23:10

  Nie oglądaj telewizji… Wypierdol odbiornik, albo nie… Oddaj biednym, o! Albo sprzedaj i przepij, ale nie oglądaj tego ścierwa.

 2.  omandryn pisze:
  3 grudnia, 2011 o godzinie 20:12

  Nie lękać się, Kevin będzie w tym roku bez żadnych „ale” na wszystkich kanałach + soundtrack w radiu 24h na dobe będzie jazgotał do stycznia.

 3.  kat pisze:
  4 grudnia, 2011 o godzinie 18:32

  chciałem ostatnio zamówić właśnie przez paczkomata, bo tanio ale kurwa w ostateczności wybrałem pocztę bo pewna jest i nie lubię płacić za coś czego jeszcze nie dostałem a co popeline odpierdalają?

 4.  olkawkurwiolka pisze:
  4 grudnia, 2011 o godzinie 21:10

  Piąty 'akapit’ mistrzowski. Absolutnie się zgadzam! ;) Mi brak na to słów.
  P.S. Ketonal podobno na receptę.. ;p

Napisz komentarz