Bardzo źle ci życzę

25 listopada, 2011, Autor:

Napiszę tutaj krótkiego dissa mego amatorskiego wykonania. Jest on skierowany do mojej nauczycielki od ruska. Może kiedyś gdy nie będę jej już musiał oglądać w szkole zaprezentuje go.

No to lecim :

Ty kurwo babilońska o nazwisku Prońska pierdolę cię szczerzę bo w te słowa wierzę.Rymów operator to ja destruktator. Dupę ci obsmaruję i do gęby napluję bo na to zasługuje twa parszywa osoba. Jesteś taka mądra i dobrze wychowana ? Chyba raczej pojebana i cierpisz na psychozę. Ja się tu rozwodzę jak by ci dopierdolić, bo na to zasługujesz i jeszcze się plujesz ? Weź skończ, jak dziwkę cię dojadę i pojadę nawet po twoim otoczeniu. Żyjesz w odosobnieniu na jakimś zadupiu, kurwa, totalnym beztrupiu. Rozmawiasz chyba z drzewami a nie ludziskami, oni dawno spierdolili jak cię szmato zobaczyli. Dojebał bym ci jeszcze raz a potem po raz drugi. Ze mną kurwa nie masz szans, czas zapłacić długi zaciągnięte u mych nerwów. Na pohybel tobie i reszcie socjalistów. Tego życzę tobie, krzyżyk na drogę i sto chujów w plecy weź to ze sobą i pamiętaj o mnie.

Trochę chaotycznie ale musiałem to z siebie wyrzucić.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 3,70 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “Bardzo źle ci życzę”

 1.  Myckol57 pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 00:02

  Mistrzu :* :D

 2.  kółko pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 00:40

  ja pierdole ale dno! Kistos myślałem, że z ciebie porządny gość, a ty prezentujesz poziom zgniłego ziemniaka! Za dużo polskiego hip-hopu, czy jak to się tam w waszym slangu nazywa! Za dużo!

 3.  Faquś pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 09:20

  Przecież tam jest dużo momentów, które się nie rymują :(. A gdyby się rymowały wyszłoby całkiem składnie i fajnie.

 4.  kat pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 20:24

  o kurwa aż musiałem się zalogować żeby kurwa to zbasztać xD no nie zasne dzisiaj po przeczytaniu tego kurwa what the fuck!? najgorszy kurwa rym jaki było mi dane przeczytać w życiu ale przynajmniej się uśmiałem w chuj to sie nadaje koluniu do jakiego kabaretu o hiphopowcach xD

 5.  kat pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 21:17

  weź z tego zrób audiowkurwa będzie pizda w chuj xD

Napisz komentarz