Allegro ty jeba…

19 listopada, 2011, Autor:

Każdy z nas zna Allegro. Można tam dostać dosłownie wszystko. Począwszy od gumowej lali a skończywszy na cegłach i zapałkach. Od kurwa miesiąca chodziłem po sklepach i szukałem głośników do telefonu albo słuchawek. Ale wolał bym głośniki żeby na przerwach w szkole jakaś muza była.

Tak więc znalazłem na allegro. Słuchawki 4 zł. Taniutko a dostawa 20 zł no ja pierdole. To już nie jest złodziejstwo tylko hańba i manipulacja ludźmi. Jebane chuje które rolują ludzi. Żeby cena dostawy przekraczała czterokrotnie ponad cenę towaru to się kurwa mojżeszowi nie śniło

Znalazłem też głośniki. Fajne takie jak trzeba. Ale okazuje się że głośniki 18 zł a dostawa 23 zł. No KURWA !!.

Te jebane złodzieje nie mają za grosz uczciwości. Ciągną od człowieka tyle ile tylko się da a potem czekają na więcej.  Dosłownie jak księża. Ale mimo wszystko wziąłem swój telefon do ręki i popatrzyłem błagalnym wzrokiem. Wyobraziłem siebie stojącego i słuchającego muzy… Postanowiłem je kupić. Ale w chwili gdy miałem je zamawiać wysiadł mi telefon. Czujecie to ? nie wiem co w nim poszło ale się rozjebał. Jak by chuj nie mógł poczekać jeszcze trochę. Z wkurwieniem na twarzy marzenie prysło a ja muszę dać całą kasę na naprawę.

Jeszcze inna sprawa. Zamówiłem kumplowi coś z allegro. Pisało że dostawa expresowa…. Po dwóch tygodniach czekania wbijam na email i pytam się kolesia czy se w chuja leci. Jak by co to jego adres był podany więc niech by tylko spróbował. A ten mówi że wysłał tego samego dnia co zamówiłem.. Dopiero po miesiącu chyba dostałem co trzeba

Ja pierdole i tak do kurwa jest kupować coś przez internet.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 5,13 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Allegro ty jeba…”

 1.  garbar pisze:
  19 listopada, 2011 o godzinie 21:40

  Kistos, przepraszam, że ciągle zawracam Ci głowę. Od cholery mam różnych niepotrzebnych mi głośników.
  Prześlę ci je, kiedy ustalimy satysfakcjonujący Cię tryb dostawy.
  Jeżeli nie podoba Ci się Allegro, to załóż swoje Kistosallegro;)
  Co z węglem?
  Nadal będziesz palił papierem?

 2.  kółko pisze:
  20 listopada, 2011 o godzinie 01:58

  kistos kurwa bierz węgiel – ma więcej kalorii!

 3.  Kistos pisze:
  20 listopada, 2011 o godzinie 10:05

  Widać że wam się nudzi

 4.  luke pisze:
  24 listopada, 2011 o godzinie 02:43

  usa rozjebane, ale przez internet co tu kupiłem to dostałem i o czasie – Allegro to nie Amazon – niestety…

Napisz komentarz