Zero kultury na tym świecie

27 października, 2011, Autor:

Ostatnio jak byłem w szkole to musiałem skoczyć do kibla umyć łapy bo uwalone miałem od długopisa.  No niby normalna sprawa. Ale jak zacząłem myć ręce wpadło do łazienki jakiś dwóch przygłupów ( a przynajmniej na takich wyglądali ) i zaczęli dziwnie się śmiać w moim kierunku. Kij tam, umyłem ręce i szykowałem się do wyjścia kiedy te typy zatarasowały mi drogę. Nie wiedziałem o co im chodzi ale powoli domyślałem się. Mimo wszystko zachowałem spokój i powiedziałem : sorry chcę przejść. Oczywiście debile mnie nie posłuchali. Ściągnąłem więc bluzę żeby mi nie przeszkadzała a jednocześnie chciałem ich trochę nastraszyć ( obcisła koszulka i trochę czasu na siłowni robi swoje ). Zauważyłem na ich twarzach nie pewność. Więc postanowiłem jeszcze raz ruszyć ku wyjściu. Oczywiście nadal nie chcieli mnie puścić. Spytałem po raz ostatni czy mnie przepuszczą. Znowu odmówili. W tym momencie moja cierpliwość się skończyła.Pchnąłem jednego z nich tak że wypadł z równowagi i przeleciał przez niemal cały kibel. Drugi widocznie się speniał i uciekł.  Ja widząc to wróciłem z uśmiechem na lekcje.

Do czego zmierzam ?

Ano do tego że po cholerę takie przygłupy się ludzi czepiają. Idę sobie spokojnie umyć ręce a tu dwa cwaniaki wyskakują i myślą że świat do nich należy. W tym chujowym świecie nawet w szkole o dobrej reputacji nie mogę czuć się bezpieczny. No do chuja gdyby nie mój spokojny charakter to skończyło by się gorzej a potem musiał bym albo ich przepraszać albo wyleciał bym ze szkoły. A dlaczego ? Bo jacyś jebani idioci nie mają nic do roboty tylko wkurwiać ludzi.

Poruszę jeszcze jedną sprawę.

Dlaczego jak ludzie idą to tak się kurwa rozpychają. Dla przykładu, idę chodnikiem np do sklepu czy na pociąg. Mijam w cholerę ludzi. Ale jak któryś idzie dokładnie w moim kierunku to zapierdala centralnie na mnie chyba po to żeby mi z bara jebnąć i dostać za to w pysk. Ja zawszę schodzę z drogi ale kurwa trochę kultury.  Ostatnio idę sobie spokojnie na pociąg a w moim kierunku jakaś babka. Zapieprza jak czołg na mnie i ani jej w głowię zmieniać kierunek. Jak bym nie zszedł jej z drogi to by uderzyła we mnie jak w ścianę a potem pierdoliła głupoty.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 7,92 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 7 do “Zero kultury na tym świecie”

 1.  Pinio pisze:
  27 października, 2011 o godzinie 15:25

  Są ludzie i parapety. Ostatnio miałem sytuację, że szedłem sam przez dworzec i z naprzeciwka szło ok. 10-12 chłopa, około mojego wieku, niektórzy trochę młodsi. Większość już minąłem i co? Ofc jeden z mniejszych chciał mnie walnąć z bara. No i co, przypierdolę takiemu, to mam następnych 9 na głowie (dosłownie i w przenośni). Nawet jeśli bym powiedzmy spierdolił, to zawsze mogła mi się ręka rozjebać, co już raz mi się przydarzyło, jak zajebałem kolesiowi i niepotrzebny gips. Ehh..

 2.  omandryn pisze:
  27 października, 2011 o godzinie 21:03

  Podziwiam Cię, za takie kozaczenie tym dwóm bym wybił zęby niezależnie od tego czy bym wyleciał czy nie. Takich trzeba tępić i niszczyć. Zresztą jak bym sie nawet opanował w szkole, to już poza nią na pewno byłby dym.

  Co do chodników i kulturze na nich to mało mają te dwa wyrazy wspólnego. Jak nie schodzi mi osoba choć na troszkę w bok to zawsze ja to zrobię wykazując się bardziej ludzkim zachowaniem.

 3.  Marcin pisze:
  28 października, 2011 o godzinie 09:33

  No dokladnie! Tez zawsze ludziom schodze z drogi a oni nawet nie pomysla zeby samemu sie kurwa przesunac, kompletnie tego nie rozumiem.

 4.  luke pisze:
  28 października, 2011 o godzinie 14:30

  mnie wkurwia jak ktoś idzie chodnikiem po „angielsku” kurwa …jakby tak jeździli jak chodzą to by był wypadek za wypadkiem kurwa!

 5.  mikel">mikel pisze:
  28 października, 2011 o godzinie 15:59

  Kibel nie kibel, u nas jebie czasem fajkami. Jak zobaczę że ktoś tam pali, to go osobiście wypierdolę.

  Oprócz tego, dzisiaj wchodzę do kibla, czekam chwilkę bo oczywiście wszystkie kabiny zajęte, wychodzi jeden. Wyszedł dość pospiesznie więc się za nim obróciłem, a ten co? A ten kurwa nawet się nie zatrzymał przy zlewie żeby spojrzeć na wodę, tylko wypierdolił z brudnymi łapskami. Wchodzę do tego pierdolonego kibla za nim, a tam oczywiście kurwa nie spuszczona woda. Nie wiem z jakiego buszu trzeba się kurwa wywyodzić.

  Albo innym razem się wchodzi i obszczana cała podłoga, no japierdolę.

 6.  Pinio pisze:
  28 października, 2011 o godzinie 16:13

  Majkel, już gimnazjum zapomniałeś? ;)

 7.  mikel pisze:
  29 października, 2011 o godzinie 16:33

  Nigdy nie uważałem tego za mądre i jak pamiętasz, nigdy tego nie robiłem…

Napisz komentarz