Nauczycielka obraża mnie i rodziców

24 października, 2011, Autor:

Dziś na lekcji rosyjskiego nauczycielka zaczęła przepytywać kolegę. Niby ok ale w pewnej chwili przyjebała się do mnie. Nie wiem o co jej chodziło. Byłem całą jebaną lekcję grzeczny bo nie chciałem jej prowokować. Zaczęła mnie opierdalać komentując moje podejście do nauki, iloraz inteligencji i wiele innych. Kiedy skończyła zaczęła komentować moje wychowanie a potem zaczęła jechać po moich rodzicach. No w tedy to już kurwa nie mogłem. Nie zniżając się do jej poziomu i nie słuchając kumpli którzy mówili żebym jej zajebał wdałem się z nią w dyskusje. Spytałem jakim prawem się mnie czepia i czemu ciśnie mi po rodzicach. Potem kłóciliśmy się chwilę a skończyło się na moim złośliwym tekście który sam mi się wyrwał. To ją zatkało i do końca lekcji miałem spokój.

Parę dni wcześniej też się mnie czepiała ale nie mówiła nic o rodzicach.

No powiedzcie mi. Jakim prawem nauczyciel wyzywa publicznie mnie i rodziców ? I to bez powodu. Zawsze siedzę cicho na jej lekcjach. Wykonuję polecenia a ta się przypierdala. I to na każdej lekcji

Kiedyś jak mi nerwy puszczą to zrobię taką zadymę że sucz już więcej się do mnie nie odezwie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 9,77 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 6 do “Nauczycielka obraża mnie i rodziców”

 1.  Szturmierz pisze:
  24 października, 2011 o godzinie 15:01

  OOOOo kurwa! Ja się dziwie że ograniczyłeś się tylko do polemiki słownej! Kurwa okey, ma coś do mnie, to niech mi nawrzuca, ale kurwa od rodziny WARA! Człowieku, od razu poleciałbym do dyrektora to raz, dwa zaprosił bym starych do szkoły żeby z nimi sobie o tym pogadała, głupia tempa kurwa a przed tym wszystkim sklnął bym szmate i wyszedł z klasy. niejednokrotnie tak w mojej klasie bywało więc wiem że chuja Ci zrobią. Kurwa chłopie chyba tak tego nie zostawisz?!
  a swoja drogą zajebistych masz kolegów, skoro nawet nie staną w Twojej obronie przeciw belfrowi :/

 2.  olkawkurwiolka pisze:
  24 października, 2011 o godzinie 15:14

  Weź się przenieś do innej szkoły jak masz taką możliwość i nie wkurwiaj się przez taką niepotrzebnie. Do której klasy chodzisz?

  A swoją drogą też jej pociśnij, jakim prawem ona może Ciebie,a Ty jej nie? Tymbardziej,że podobno nic jej nie robisz? Albo wezwij rodziców i po sprawie. Kolegów też masz widać niezłych. Ja bym się przeniosła, po co tracić zdrowie dla wrednej prukwy a fakt jest taki,że jak będzie chciała to Cię usadzi,bo tak niestety tu już jest.

 3.  mikel pisze:
  25 października, 2011 o godzinie 16:09

  A gówno racji macie, sami też byście nic nie zrobili.

  Jeżeli nie chce Ci się latać po dyrekcji (zamieszani w to będą później rodzice) to pierdol to. Samemu jak jej nawrzucasz będziesz miał dziesiątki razy bardziej przejebane, a ona będzie miała satysfakcję z tego że Cię udupiła.

 4.  świeżak pisze:
  25 października, 2011 o godzinie 18:02

  „sfiksowałyście, boście chłopa dawno nie miały” zapytaj kiedy ostatnio się dupczyła to ci da spokój

 5.  Szturmierz pisze:
  25 października, 2011 o godzinie 18:50

  mikiel, kurwa, są granice! co, chłopak ma teraz siedzieć kurwa zastraszony i pierdolić to wszystko?! „Pewnie nich się drze, tempa kurwa, nabluzgam na nią po szkole w domowym zaciszu i będzie okey. Ale co to?!Poczekajcie, zapomniałem o jednym – jak nie zareaguje, to sobie szmata będzie poczynała nadal i nadal będzie jej się wydawało że siedzenie w klasie i wyżywanie się na uczniach psychicznie, obrażanie ich rodziny nie przyniesie za sobą konsekwencji.” – Przecież jestem belfrem, mam najgorszą robotę na świecie, że o mojej przeszłości nie wspomnę. Trochę odreagowania na cichych dzieciaczkach za życiowe niepowodzenia nie zaszkodzi. Przecież ja miałam gorzej.
  Chore kurwy, nienadające się nawet na to by siedzieć na zasiłku!

 6.  Belfer pisze:
  25 października, 2011 o godzinie 19:23

  Proszę wybaczyć Sztrumierzowy ten podniesiony ton, dla niego to trochę drażliwe tematy… (chuj) musiał dojebać za obniżenie średniej musiał dojebać za obniżenie średniej :> A co do nauczycielki, to radzę pewnego pięknego kurwa dnia przyjść z ojcem matką i żeby ją solidnie opierdolili, w tym Ty, ojciec niech najlepiej oburącz trzyma siekierę, co by kurwa nie spierdoliła z Waszego ,,uścisku”.
  Co za jebana szmata.

  ,,Czemu się kurwa przypierdalasz?!” Sztrumierz znowu wie o co chodzi :>

Napisz komentarz