Szkoła.. NO kurwa

18 października, 2011, Autor:

Tak więc dawno nie pisałem nic. Nie chciało mi się. Rutyna i wkurwienie mnie zniechęciły.

Ostatnio w szkole na języku rosyjskim nauczycielka się do mnie przyjebała o to że się nie uczę. Nie będę komentował dlaczego ruskiego uczy się w polskiej szkole w 21 wieku. Przyjebała się i spytała głupio co robię popołudniami. Twierdziła że siedzę cały czas na kompie. No więc dla jej jebanych informacji codziennie po szkole siedzę 2 godziny w mrozie na peronie i czekam na pierdolony pociąg.  I uważam że te 2 godziny to czas który powinien iść na naukę. A w weekend chodzę ostatnio do roboty. Dlaczego ? Żeby mieć kurwa za co jedzenie kupić. Nikomu się nie skarżę i nie chwalę tym jak to miewam przejebane. Bo sami przyznacie że 500 zł miesięcznie na 5 osobową rodzinę w tym 2 osoby nie pełnosprawne to jednak kurwa trochę mało. Mógł bym ponarzekać że od lat chodzę w jednej kurtce czy tych samych łachach ale nie robię tego. Znoszę te pierdolone przeciwności losu i staram się to zmienić.

Ale jak taka pierdolona sucz się znajdzie i pierdoli mi takie rzeczy to nie mogę milczeć.

Inna sprawa to wycieczki szkolne. Ile ja już się nasłuchałem że nie jadę do pieprzonego kina czy na biwak. PO 1 nie chce kurwa nigdzie jechać a po 2 to za te pieniądze mogę sobie kupić coś do żarcia.

Wracając jednak do tematu nauki. To ciągle dostaję opierdol od nauczycieli że nie robię prac domowych itp Jak ja je mam kurwa robić jak nie stać mnie na pieprzone książki ?

Niee panowie i panie, ten burdel musi się kiedyś skończyć. Już dawno obiecałem sobie że choć bym miał zdechnąć w pracy to nie dopuszczę żeby w przyszłości moja rodzina miała klepać taką biedę. Teraz gówno mogę z tym zrobić bo co niby na to może poradzić nastolatek. Mogę tylko starać się to zmienić

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 9,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja

komentarze 3 do “Szkoła.. NO kurwa”

 1.  mikel">mikel pisze:
  19 października, 2011 o godzinie 20:07

  Konsumpcjonizm, kurwa. Kapitalizm, bogacić się zachciało. A na resztę zwrócić uwagi to nikomu się nie chce, biurokracja pierdolona.

  Tysiące ludzi opierdala się za państwowe albo cudze pieniądze, więc na pewno jak ktoś jest w biedzie to musi znaleźć się jakaś pomoc. Stypendia socjalne, zapomogi, fundacje i Bóg wie co jeszcze. Szukaj, kombinuj, musisz coś znaleźć. Nie może być przecież kurwa tak, że nic nie możesz z tym zrobić. Nie wierzę w taką kurwa niemoc. Dobiłeś mnie tym postem, masakra.

 2.  olkawkurwiolka pisze:
  21 października, 2011 o godzinie 22:00

  To zabrzmi zajebiście filozoficznie,ale mimo wszystko obudź w sobie kurwa drzemiącą siłę,mówię Ci! Zdaj sobie najważniejszą sprawę w życiu,że wszystko/a może przynajmniej baaardzo dużo zależy od Ciebie,od tego co robisz,na czym Ci zależy,od tego jak myślisz,jakie masz nastawienie do życia,do ludzi i na czym się skupiasz,ogarnij się w tym co robisz,skup na tym,co umiesz najlepiej a nie ma opcji ażeby Ci się nie poszczęściło! Uwierz mi kurwa,że wiem co mówię!
  Los dał Ci dwie ręce,dwie nogi i mózg więc korzystaj ze wszystkiego co masz!
  I też mnie dobiłeś,ale gdybym nie przeszła przez różne rzeczy w swoim życiu i nie wiedziała jak jest ciężko to nie radziłabym Ci tego,co robię teraz. Mi swojego czasu nikt nie podał ręki,sama musiałam ogarnąc wiele spraw swojego życia-ale o tym może kiedy indziej,wiedz,że nie jesteś sam.
  Skup się na tym,co umiesz najlepiej.
  i dasz radę.
  Ty ją po prostu dasz!

 3.  Szturmierz pisze:
  22 października, 2011 o godzinie 08:46

  Człowieku! I tak zapierdalasz jak nikt inny w Twoim weku. Chodzisz do szkoły i jeszcze do roboty zapierdalasz w czasie w którym mógłbyś posiedzieć w domu, czy wyjść się najebać. Mój ruski wygląda tak że go praktycznie nie ma, 2 lekcje od początku roku były, alt jak słusznie zauważyłeś – Kto był na tyle popierdolony żeby w XXI wieku nakurwiać w POLSCE z ruskim?! Na chuj mi to potrzebne?!
  Więc jak się ta kurwa jedna z drug, że o trzeciej już nie wspomnę nie uspokoi to zajadę tam choćby kurwa na hulajnodze i zarówno jednej jak i drugiej przypierdole i na tym się kurwa sprawa skończy!
  Kurwa no! Jeszcze pretensje kurwa ma, a sama chuj robi po robocie, poza stawianiem laski mężusiowi. Jak ja kurwa nienawidzę pierdolonych belfrów!!! Kurwa, trzymaj się chłopie, ważne że się starasz i szacunek wielki dla Ciebie!

Napisz komentarz