Polityka tego kraju

26 września, 2011, Autor:

Chciałem tego uniknąć. Kurwa no naprawdę starałem się nie oglądać telewizji gdy pokazują kłótnie polityków i ich zajebiste reformy. No ale do huja stało się i teraz opierdole im dupy bo na nic lepszego nie zasługują.

Pierwsza jebana sprawa jaką poruszę to ochrona zwierząt. Ostatnio została wprowadzona reforma mówiąca że psy nie mogą być na łańcuchu dłużej niż 12 jebanych godzin i nie krótszym niż 3 metry. Zajekurwabisty pomysł. Czyli albo spuszczę mojego psa i pierdolnie go samochód albo on pogryzie dotkliwe jakiegoś przypadkowego frajera. Albo dostanę mandat. Nie no zajebiście. Widać że nasi politycy się nie opierdalają.

Druga sprawa to zachowanie naszych jebanych polityków. No bo popatrzcie na nich. Po prostu jebane bydło. Jeden gada przez drugiego tylko po to żeby trzeciego zagłuszyć. A ten co mordę najlepiej piłuje i najwięcej kłamie najwięcej ukradnie. Do tego korupcja.

Ostatnia sprawa to głupota nasza, obywatelska. No bo powiedzcie mi co w tym lub poprzednim roku Donald Tusk albo Komorowski zrobili dla tego kraju ? Nic ! Więc jakim kurwa cudem ciągle są przy władzy ? Albo jak ta powódź była niedawno co tyle ludzi zalało. Mi zresztą też to groziło bo wały są niedaleko mnie. Ilu ludzi dostało jakąś pomoc ? Dali im kilka groszy na odczepnego i obiecali pomoc i do tej pory nikt się od niech niczego nie doczekał. Taka jest jebana prawda.

Kiedyś ludzie by się w kurwili i zrobili porządek. A my musimy się modlić żeby te chamy partyjne szybko pozdychały i młodzi do władzy doszli. Może pokolenie które nie ma co jeść i gdzie pracować będzie trochę uczciwsze. Ale też wątpliwe bo jak idę ulicą i patrze na niektórych to aż mnie huj strzela

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Polityka i gospodarka

komentarze 4 do “Polityka tego kraju”

 1.  świeżak pisze:
  26 września, 2011 o godzinie 17:39

  przez najbliższe 50 lat to możemy pomarzyć, muszą te kurwy wyzdychać i ich dzieci. w rumunii swojego czasu zrobili porządek, ale u nas to nie przejdzie, bo wtedy kler oficjalnie będzie rządził. „kościół” się wpierdala tam gdzie nie powinien, ale to już nasz polski 17 wieczny szlachecki rodowód wszystko rozpierdala.

 2.  świeżak pisze:
  26 września, 2011 o godzinie 17:41

  a jeśli chodzi o powodzian, to kto im kurwa pozwolił się tam budować? sami chcieli? to co teraz wszyscy mają za to płacić?

 3.  tyrq pisze:
  26 września, 2011 o godzinie 21:58

  a przepraszam, a co inni politycy od 1946 dla Polski zrobili ?

 4.  luke pisze:
  30 września, 2011 o godzinie 23:13

  tyrQ odpowiadam : nabudowali kościołów i odresturowali głównie te zabytkowe, które ucierpiały w pożodze (chuj wie jak się to pisze – chyba to od pożaru)wojennej i uciszyli księdza Jerzego, a teraz wywrotowców nikt nie ucisza, wywrotowcy są w rządzie

Napisz komentarz