Aj ripit kurwa. Goł Goa, Słońce, plaża i największe wkurwienie…

27 sierpnia, 2011, Autor:

Witam

Jak się ostatnio wkurwiam, to ludzkie kurwa pojęcie przechodzi. Po chuj powtarzać swą parszywą mordą kilka rzeczy milion razy kurwa i wytykać, ze to albo tamto?! No po chuj?!

Siedzę sobie dzisiaj przy biurku, ojciec w drzwiach. Kurwa dobra siedzę nadal. A ten mi pierdoli jak to nie chujowo, że rękę złamałem. Kurwa po jaką kurwe przypominać mi, że moja ręka jest niesprawna, że chujowo. Że jabłek nie mogę zbierać… (i tak bym na nie już nie poszedł, ni chuja…). Siedzę sobie kurwa zapomniałem o gipsie, a ten dalej skamle mi tu kurwa, że złamana? Odwrócisz coś tym pierdoleniem człowieku? Złamałem i chuj i morda  w dupe, bo chcę spokojnie poczytać kurwa miesięcznik TG, do ciężkiej kurwy mamy.

To po pierwsze ^

Dalej.

Ten kto ogląda Discovery Travel, pewnie słyszał kiedyś reklamę jakiegoś iście pokurwionego biura turystycznego czy jaki chuj- Goa. Reklama chuj przeboleje, ale głos w niej przypominający reklamę taniej dziwki mnie tak wkurwił, że myślę sobie: „rozjebać TV, czy znaleźć tą kurwe i ją zajebać, raz a dobrze?”. Tekst wypowiedziany przez tą pizde brzmi:

„[…] Po prostu bossko! Goł Goa… Słońce, plaża i najlepsza zabawa” Przy czym wyraz zabawa jest wypowiedziany barwą głosu 5latka, lub popierdolenej 17 latki nju ejdż. Kurwa, wejdźcie na Discovery Travel poczekajcie i zobaczycie o co kurwa się rozchodzi.

Albo reklama VW. Kurwa siedzą stare kurwiarze, pryki-śmierdziele od których jebie piwskiem, jak od bawarskiego piwowara (do piwa nic nie mam :D) i pierdola jakieś kurwa porównania, że niby zgodni, co oni mi tu kurwa?

„[…] -Volkswagen. Polo.

-Polo”

Kurwa i wzroczek na siebie. Polo? To gówno opakowane w kawał plasitku, z Lupo, gorsze od chujowego golfa i jeszcze gorszego Lupo. Bo nie jest ani dużym kompaktem, ani małym autem klasy B czy A. Jest bezużytecznym łącznikiem tego chujowego segmentu, beznadzieją, nic nie wartą kupą szwabskiego złomu.

Kurwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 5,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , , ,

Kategoria Aktualności, Biurokracja, Dom, Firmy, Gry i zabawy, Ludzie, MegaWkurw dookoła świata, Różności, Świat

komentarzy 8 do “Aj ripit kurwa. Goł Goa, Słońce, plaża i największe wkurwienie…”

 1.  kółko pisze:
  27 sierpnia, 2011 o godzinie 22:05

  ja pierdole! źle z tobą! napij się!

 2.  Belfer pisze:
  27 sierpnia, 2011 o godzinie 22:15

  Polewaj, bo mnie chuj strzeli.

 3.  A pisze:
  27 sierpnia, 2011 o godzinie 23:52

  TG jest zajebiste :D

 4.  Belfer pisze:
  28 sierpnia, 2011 o godzinie 00:01

  Tu się kurwa zgodzę. Kupujesz miesięcznik?

 5.  Szturmierz pisze:
  28 sierpnia, 2011 o godzinie 14:37

  1. Jeszcze raz przyjdziesz do domu pijany, to wpierdolę Tobie i jeszcze temu kto Cie rozpija :/ DO MYCIA!
  2. A – zgadzam sie w całej rozciągłości :)

 6.  Belfer pisze:
  30 sierpnia, 2011 o godzinie 20:14

  Aż mi się ciśnie to kurwa na język i dam upust emocjom. Nie wiem chyba na stronie jest banda moich hejterów kurwa, bo chuj wie czemu mam tu taką zjebaną śr. skoro wkurwy innych które są chujowe i pisane na siłę mają 9.5. Może ktoś mi to kurwa wytłumaczy? :/

 7.  Grzegorz pisze:
  4 września, 2011 o godzinie 20:40

  Polo to bardzo dobry samochód. był nawet swego czasu samochodem roku i wkurwiles mnie mówiąc że jest chujowy. a co masz kurwa lepszego poloneza? jestes Prolo

 8.  Belfer pisze:
  7 września, 2011 o godzinie 21:01

  To zjebane auto bez emocji, duszy dynamiki jednym słowem puszka gówna. Wiele to świadczy o jego właścicielu. Auto to odzwierciedlenie jego duszy ;-)

Napisz komentarz