Mały apel

24 sierpnia, 2011, Autor:

Pochwalony wkurwieni.

Mam małą prośbę, apel.

Ostatnimi czasy troszkę nasze grono się powiększyło i megawkurw nie jest już tym, czym był, z czego oczywiście bardzo się cieszę, a było czasem tak że i przez tydzień nie było żadnego nowego posta i czasem się jedynie ktoś na SB odezwał. Wraz jednak ze wzrostem ilości dodawanych postów, wzrasta liczba rzeczy która tak cholernie wkurwia i tak się rzuca w oczy, że ja pierdolę. Kiedyś takie coś pisał admin, ja dziś go wyręczę (mogę?).

Posty wielkości jednego zdania można zamieścić na shoutboxie. Także posty w których połowa rzeczy jest skopiowana skądś, lub nie ma połowy informacji. Nawet jeżeli jesteście bardzo wkurwieni.

Rzadko się zdarza, ale proponuję mimo wszystko jeżeli nie skończyliście humanistyki i nie macie pewności że błąd robicie w jednym zdaniu na milion, zainstalujcie sobie jakiegoś nowego firefoxa z funkcją poprawiania błędów (nie koniecznie najnowszego bo kutas tak zżera procesor że starsze komputery mogą nie uciągnąć). Miło by było gdybyśmy tez we wszystkich postach używali interpunkcji bo bez tego nie zawsze da się to fajnie szybko przeczytać, a czasami chuj wie o co chodzi.

Nie piszcie całych postów wielkimi literami, chyba nie chcielibyście żeby ktoś przez całą rozmowę na was krzyczał, prawda? Strasznie burzy to całą estetykę portalu, który ma być w końcu kwintesencją wkurwienia ładnie obranego w słowa.

Przekleństwa, wiadomo, jak najbardziej, ale nie zachowujmy się jak trzynastolatek przychodzący do gimnazjum który w każdym swoim zdaniu musi użyć słowa „kurwa”, a każdą czynność związać ze słowem „jebać” i inne pochodne (osobiście nie trawię powiedzenia „mam wyjebane”).

No i jak chcecie kogoś obrazić, czy dać mu do zrozumienia że jest skończonym kretynem to zróbcie to w sposób inteligentny, ironiczny, z jakimś małym sarkazmem, albo chociaż ładnie to ubierzcie w słowa (przypomniała mi się wizyta u fryzjera w Grantorino). Szczególnie tyczy się to komentarzy, w których już różne rzeczy się działy.

No i zachować jakąś estetykę ogólnie… Luka między jakby działami posta, ostrożne używanie zmian czcionek, wszelkich tego typu rzeczy, wstawianie zmniejszonych zdjęć (sam kiedyś wrzuciłem zdjęcie to pół strony było nim zaśmiecone ];-> ), ostrożne używanie znaczników html i inne takie. No i oczywiście obejrzenie posta jak się go już wstawi żeby wyeliminować wszelkie błędy.

A i jeszcze taki osobisty apel… Nie dzielcie ludzi na „wierzących” i „niewierzących”. Do niewierzących: żyjecie, albo żyliście w katolickim kraju, nic na to nie poradzicie. Do wierzących: ich sprawa, jeżeli macie rację to oni będą smażyć się w piekle ;)

Osoby które czują że to do nich niech to potraktują jako mały pstryczek w ucho, pozdrawiam i życzę miłego wylewania wkurwów ;)

edit: tak mi was szkoda ze nie macie avatarów ustawionych… Tutaj jest rozwiązana zagadka jak go ustawić: https://megawkurw.pl/index.php/tag/gravatar/

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 20 do “Mały apel”

 1.  czarna_00 pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 17:49

  W sumie masz trochę racji. Mnie osobiście najbardziej wkurwiają błędy typu „kórwa”, „huj” lub też zdania w tym stylu – pojechałem kórwa nad może i kórwa było hujowo jak sam skórwysyn. Była buża i kurwa pioróny napierdalali ;/ Mam czasem wrażenie że ludzie albo nie chodzili do szkoły i nie pisali dyktand, albo nie przeczytali żadnej mniej lub bardziej mądrej książki.

 2.  Szturmierz pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 17:59

  Chyle czoła w pokorze, przyznając że przeginam z wulgaryzmami w swoich wkurwach. Czasem gubię literki, i brakuje mi spójności w zdaniach. błędów staram sie nie robić, jak mi podkreśla, to zawsze poprawiam. Obiecuje poprawę! A tak swoją drogą to nieźle Ci wyszła ta pogadanka, jak w mordę strzelił admin normalnie!:D
  Wkurwiło mnie tylko jedno, a mianowicie niska średnia ocen. Komuś widać nie podoba się ogólny porządek i zasady – „żółte walikonie” ;)

 3.  czarna_00 pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 18:03

  Jeżeli już doszło do obietnic to ja też obiecuję poprawę :) że już nigdy, przenigdy nie napiszę tak słabego wkurwa

 4.  Belfer pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 18:07

  Czarna, wierzę w Ciebie :D Kurwa kto tą śr. spierdolił? Belfer- źle mi się kliknęło, zamiast zamierzonej 9 dałem 3, bo mi się ręka podsunęła. Nie wiem jak, w każdym razie przepraszam, za zjebanie śr. możesz się odgryźć mikel jak napiszę swojego, Pozwalam Ci :D

 5.  mikel pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 18:49

  Jeżeli mam być szczery to bardzo takiego rozpierdolu nie ma… Przynajmniej jeszcze. To jest bardziej „na przestrogę”, mimo że ostatnie zdanie mogłoby sugerować co innego ;) Napisałem bo tak zrobiło się… No inaczej.

 6.  Belfer pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 19:45

  Wkurwiają mnie zmiany :D

 7.  Letalne Prącie pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 19:56

  mikel, słuszny apel
  „pojechałem kórwa nad może i kórwa było hujowo jak sam skórwysyn. Była buża i kurwa pioróny napierdalali ;/”
  Byłby akurat dobrym wkurwem ;>
  Moim zdaniem strona trzyma poziom, choć chciałoby się, by Luke, Bergamo, Hrabia i reszta starszych Wkurwiczów ruszyła palcem i spłodziła co nieco;] Ale nowe osoby też potrafią skutecznie rozśmieszyć, za co im chwała i cześć.
  Cieszę się, że na MegaWkurwie wciąż panuje rodzinna atmosfera i nie zamykamy się na nowych.
  wiwat admin! wiwat MegaWkurw! wiwat wszystkie wkurwienia stany!

 8.  Belfer pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 20:50

  Wiwat, kurwa potężny! Allah Akbar MegaWkurwie, o Panie mój!

 9.  luke pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 01:37

  LP ja prauję nad wkurwem video na temat mojego sąsiada pojeba, bo jak napiszę, że jełop włącza młot udarowy o 8 wieczorem i napierdala w skałę w ogródku to i tak mi nikt nie uwierzy, a już chuja nagrałem tylko muszę zedytować kurwa jego mać jaśnista…a w niedziele to napierdala kilofem kurwa!

 10.  mikel pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 08:29

  A wiewiórki-złodzieje będą?

 11.  ensi pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 10:44

  Nie no… ja nie dzielę ludzi na wierzących i nie wierzących, mam to gdzieś (gdybym dzielił to bym kumpli nie miał), ale w sytuacji którą opisałem było to konieczne. Przeczytajcie dobrze a zrozumiecie o co mi chodziło. Co do reszty się zgodzę. Czasami się wymknie i mi za dużo „kurwa”.
  Jak to było w pewnym kabarecie … „Panowie! KURWA! Za mało KURWA! KURWA! ”

  „jełop włącza młot udarowy o 8 wieczorem i napierdala w skałę w ogródku”
  xD haha niszczysz.

 12.  Szturmierz pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 12:09

  ensi pamiętasz jaki to był kabaret? :D Obejrzałbym chętnie :P

 13.  admin pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 12:11

  mikel – fajny wpis, spoko. A może chcesz funkcję moderatora tutaj?

 14.  mikel pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 12:50

  Nie chcę funkcji moderatora, dzięki za propozycję. Być może kiedyś będę potrzebny to pomogę, tymczasem wydaje mi się ze wszystko jest w najlepszym porządku bez mojej pomocy ;)

 15.  Belfer pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 13:22

  Adminowi się robić nie chce :D Nie no żartuję ;) Ja też będę myślał nad skomponowaniem jakiegoś filmu. ;-) Ale zimą- wiem już o kim. Sąsiad-pojeb z 2 łopatami śnieg odgarnia.

 16.  gal pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 15:06

  ja pierdole przecież to jest kurwa pierdolona hipokryzja to co napisałeś, co to jest kurwa do huja forum polonistyczne kurwa poprawnej pisowni czy ki huj! Nie twierdzę, że trzeba jebać błędami gdzie popadnie, bo to jest brak dobrego smaku albo wiedzy, ale bez kurwa przesady do huja, ktoś jebnie kilka nieświadomych błędów to oko nie wypłynie przecież a i na stronie nie ma być ładnie i kurwa przeortograficznie, bo sama nazwa i cel strony wyklucza przez się pięknie napisane kurwa poprawne frazy, jak rzucać mięsem to hardkorowo kurwa!

 17.  mikel pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 16:28

  Przede wszystkim to był tylko apel… Prośba, czy jak to tam nazwać. Pisz jak chcesz, ale moim zdaniem po to uczyli nas przez lata szkoły pisać i mówić żeby to robić po polsku, a nie po polskiemu. Fakt faktem, że nic się nie stanie jeżeli zrobi ktoś kilka błędów, ale boję się że mogę zobaczyć posta gdzie co zdanie będzie błąd, a wtedy to już mi oczy wypłyną. Pamiętajmy że nasze wypowiedzi, ich staranność itepe to taka plakietka na czole którą trudno oderwać. Pisz jak chcesz ^.^

 18.  ensi pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 20:36

  Szturmierz – proszę bardzo :
  http://www.youtube.com/watch?v=1KGrciINqeY

 19.  Letalne Prącie pisze:
  26 sierpnia, 2011 o godzinie 11:40

  luke, uczyniłeś mój dzień :D

  Przyjemniej się czyta wkurwy, kiedy są w pełni poprawne. Mnie to kurewsko przeszkadza i naprawdę, za każdym razem się powstrzymuję, żeby nie poprawiać takich śmiesznych wpadek… nie wspominając już o interpunkcji, która leży u prawie wszystkich.

 20.  Letalne Prącie pisze:
  26 sierpnia, 2011 o godzinie 11:45

  Bo moim zdaniem MegaWkurw to nie grupa pieniaczy, a ludzi, którzy wkurwienie traktują jako dar i tworza Wkurwy i Wkurwiki, a nie bluzgają bo im źle.

Napisz komentarz