Brak tytułu tylko podkreśla dramatyzm sytuacji.

20 sierpnia, 2011, Autor:

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że  jako student nie jestem człowiekiem specjalnie zamożnym, co mnie wkurwia. Ale nie o tym.

Środek lokomocji przeciętnego, niekoniecznie bogatego studenta- w tym również mnie- to autobus mzk. Podczas wakacji już prawie zapomniałem jak mnie to wkurwia, aż nadszedł moment że trzeba było wsiąść we wcześniej wymieniany autobus. I teraz czas na nurtujące mnie od dawna pytanie, które każdy podróżujący autobusem sobie zadaje. Dotyczy ono kwestii wkurwiania mnie i myślę że nie tylko mnie. A mianowicie; co robią wszystkie kurwa mać staruszki 20 lat na emeryturze w autobusie miejskim o 8 rano? Zlot kurwa emerytek? No ja pierdolę, spać  nie mogą? Nie ogarniam tego kurwa fenomenu, po chuj nie mając nic do roboty WOGÓLE kurwa, WOGÓLE, wsiada się w pierdolony, zapyziały, brudny, stary autobus? Wkurwia mnie to niezmiernie, bo jak to jest w autobusie pełnym staruszek każdy wie. No ale chuj. Powiedzmy że akurat codziennie rano 90 procent emerytek ma coś w piździec ważnego do ogarnięcia na mieście. Dobra. I teraz druga sprawa związana z pierwszą. Po chuj staruszki wożą ze sobą kurwa cały dobytek w siatach i układają go na siedzeniu obok?  A co to kurwa siatki zmęczone bardziej ode mnie że nie mogę usiąść? A spróbuje człowiek poprosić o miejsce, to od razu „bezczelna ta młodzież teraz i chamska” . Chamski to ja się kurwa kiedyś wreszcie zrobię. Jebane siatki z kurwa zakupami czy chuj wie czym ważniejsze od skołatanych nerwów młodego człowieka. I wkurwia mnie ta chora kurwa solidarność, że jedna staruszka coś powie a od razu cała reszta ją popiera bez względu co powiedziała. Za przeproszeniem, pizdy. Nie rozumiem dlaczego bycie starszym człowiekiem tak często wiąże się z brakiem jakiegokolwiek kurwa altruizmu. Mentalność zjebana od socjalu, czy jaki chuj?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Miejsca, Zachowanie, Zwyczaje, Życie

komentarzy 6 do “Brak tytułu tylko podkreśla dramatyzm sytuacji.”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 00:34

  Kiedyś chyba już na MW opisałem, ale na wszelki:p
  wstaję, żeby ustąpić miejsca jakiejś babci, ta owszem siada i zaczyna kwękać jaka ta młodzież nie wychowana, chamstwo i w ogóle, a ja stałem obok i się śmiałem, bo co miałem robić? :D

 2.  luke pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 01:56

  jak to co robią babcie – jadą do pierdolonego kościoła na pierdolone kurwa modły by przepierdolić emerytury na pierdoloną kurwa tacę !

 3.  Szturmierz pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 19:54

  Ich emerytury, luke to ich pieniądze. A to że jadą najczęściej „odprawiać modły” to fakt, bo co mają kurwa robić same w mieszkaniach, domach, skoro można się spotkać w jednym, chłodnym i pięknym jakże miejscu, gdzie czuje się najlepiej w swoim zajebistym moherowym kurwa gronie, gdzie można pogadać, poplotkować i obmyślać nowy plan na zajmowanie jak największej liczby krzesełek swoimi tobołami :/ – Matko ale się wkurwiłem!

 4.  Faquś pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 21:27

  A ja wam powiem że się mylicie ! Bo wiem gdzie jeżdżą emerytki ! Cała ta banda jedzie tak wcześnie do lekarzy i przychodni, żeby tam siedzieć i wspominać jak to za komunizmu było lepiej (autentyk!!!) . Siedzą tam i trują, a jak chce się coś załatwić, to one pierwsze z ryjem, że miejsce, numerki i inne chuje. Kiedyś o tym napiszę, swoją drogą.

 5.  tyrq pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 21:31

  tez mnie to wkurwia ale chyba odkrylem. jada opiekowac sie wnuczkami – bo rodzice jada do pracy. a ja jak ostanio sie wkurwilem na emeryta w ztm. ale moze opisze to we wkurwie :D

 6.  osk pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 09:34

  Zgadzam się z Faqusiem, bo główny temat tego marginesu społecznego w autobusie to różne choroby, albo kto zmarł. Przykład? ” Ooooj Jadziuniu kochana ale mnie te plecy bolą nic nie pomaga 500 kurwa tabletek na różne schorzenia wpierdalam i zdrowowit kurwa z telewizji, dupę na fotelu zamulam i się dziwię że jestem chora na wszystko co mogę”. Przykład numer 2. „Oooj Maryniu kurwa ja pierdolę moja najkochańsza SOMsiadko, słyszałaś że Hania Kowalska zmarła? Nam to już też się powoli do grobu szykować, ja już miejsce u księciunia wykupiłam na SMYNtarzu.”

Napisz komentarz