Sraptop!!

12 sierpnia, 2011, Autor:

Jak ja kurwa nie lubię być wkurwiany przez rzeczy martwe! Niemiłosiernie wkurwia mnie brak logiki przy budowie tychże.

Najbardziej wkurwia mnie fakt, że rzeczy te produkuje człowiek, który poniekąd unika bycia wkurwionym. Ale nie, bo przecież można wkurwić drugiego człowieka!

Opis sytuacyjny:

Siedzę spokojnie przy tym niegodziwym laptopie, spokojnie sobie surfuję, coś tam skrobię na klawiszach po cichu, a tu mi sie to gówno wyłącza. Natychmiast sam opierdoliłem się w myślach, bo pewnie musiałem nacisnąć jakiegoś klawisza, podczas zamiatania palcami po klawiaturze! Pozamykał mi wszystko co miałem otwarte i się zamyka sam! Ale co to?!  Wyskakuje info, że on się kurwa teraz aktualizuje! Ja pierdole! bez jakiego kolwiek ostrzeżenia, bez kurwa zgody użytkownika, jebany komp się aktualizuje! Zatrzymać tego procesu się kurwa nie da – ja pierdole!

I kurwa 30 minut odcięty od świata! Wkurwiony  straszliwie! Już chciałem rozpieprzyć to małe gówno o scianę, ale sobie przypomniałem, że kobieta śpi za jedną scianą, za drugą córka, w dwóch pozostałych są kurwa okna (szkoda), a jebany sufit z płyty kg!

Powiedzcie mi gdzi tu kurwa jest logika? Niedługo to zaczną się same formatować, bo pojeby z M nie potrafią sklecić parę słów w jebanym kodzie!

I nie pierdolcie mi tutaj, że „to się wyłącza w opcjach tu i tu”, bo to do chuja jest niepodobne, żeby w ogóle taka opcja była. Chyba nazywa się „Aktualizuj, kiedy komp jest najbardziej zajęty i potrzebny – najlepiej właśnie teraz”.

Zarzekałem się wcześniej, że nigdy więcej nie zakupię komputera przenośnego!  I mam kurwa powtórkę z rozrywki!

By to jasny chuj strzelił!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 6,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Komputery, Ludzie, Życie

komentarze 3 do “Sraptop!!”

 1.  Belfer pisze:
  12 sierpnia, 2011 o godzinie 08:42

  Wkurwienia nie da się uniknąć.

  Pisząc ,,M” miałeś na myśli? :D

 2.  Szturmierz pisze:
  13 sierpnia, 2011 o godzinie 14:17

  Chyba Microsoft…
  Ale spokojnie kolego! Nie jesteś kurwa sam! Ja mam PC’ta już mu głos wysiadł- 3 karta dźwiękowa która skurwysyn przepalił, przedtem były jeszcze 2 graficzne. Tylko kurwa czekać jak procesor wysiądzie.
  Nie wiem kurwa dlaczego tak słabe oceny, ja rozumiem temat , łącze się z Tobą w ból, bo wiem jak wkurwia sytuacja w której jedyne co możesz poradzić to się wkurwić lub ewentualnie rozkurwić obiekt wkurwienia. Daję 10!

 3.  tyrq pisze:
  14 sierpnia, 2011 o godzinie 21:32

  hehe a goscie z M daja 1 chyba :)

Napisz komentarz