W Autobusie.

9 sierpnia, 2011, Autor:

Witam kurwa.

W zeszłym miesiącu kurwa wróciłem z Wielkiej Brytanii, od znajomych. Wylądowałem na lotnisku w Warszawie, i udałem się do wyjścia, gdzie po drodze stado jebanych taryfiarzy, co za 50 zł mogą mnie zawieść pod pałac kultury, bo tam niedaleko jest parking i stoi prywatny umówiony bus, którym zamierzałem udać się do domu. Myślę sobie, kurwa taki chuj jak słonia nos, 50 zł heh, gdzie ja tu za chwilę mam autobus podmiejski, co za darmo kurwa (bo nie wiem gdzie się bilety kupuje, u tego jebaka kierowcy się nie dało, bo pytałem )zajadę do centrum jak człowiek (wtedy tak myślałem kurwa!) Podjeżdża autobus ładuję się z tobołami i jedziemy.  Kurwa, gorąco jak na jebanej pustyni, a ten chuj jebany kierowca nie włączył klimy, i  co kilka minut zatrzymuje się na przystanku, i to nie kurwa normalnie jak człowiek, tylko  hamował kurwa, tak że z końca autobusu ludziom wszystkie zakupy, i inne rzeczy leciały na początek tego jebanego autobusu przeciążenie kurwa, jak  w odrzutowcu jebanym. Ja się wkurwiłem bo mi torba podróżna tak jebnęła o podłogę ze szok. Gorąco rozpływam się, kurwa do centrum jeszcze daleko, myślę sobie, nie wytrzymam, kurwa!!! . W końcu jakaś babcia podeszła do tego kutasa kierowcy i pyta grzecznie „czy może pan włączyć klimatyzacje ?” A on jej na to : Nie. A dlaczego? pyta babcia. A on jej : Bo nie otrzymałem takiego polecenia. Ludzie w śmiech. A mnie kurwa chyba zaraz coś rozpierdoli z tych nerwów. Ona pyta : A od kogo pan musi dostać to polecenie ? Od kierownika odrzekł ten szmaciarz jebany. I dodał : jak pani gorąco, to niech pani otworzy sobie okno. A ten chuj, cwaniak siedzi sobie w oszklonej kabinie okno rozjebane jak pizda starej kurwy, nawiewy  powłanczał sobie jeszcze jebak leśny , pewnie bo kurwa jak by to inaczej, i ma w piździe całe społeczeństwo. No rzesz ty kurwa jebana mać, sobie myślę, zaraz tam podejdę i rozpierdolę mu tą budkę, chujowi jebanemu , na oknach są naklejki i pisze kurwa jak byk : Autokar klimatyzowany, prosimy nie otwierać okien. I jak tu kurwa można żyć,  w tym kraju normalnie? do kurwy jebanej nędzy, bo ja już nie wiem ? Ja pierdolę kurwa. Na pierwszym przystanku, ta pani mówi do tego zajebanego kierowcy, że wysiada i wsiądzie do takiego autobusu, co klima jest włączona. A on jej na to : Tak,  na pewno pani taki przyjedzie!!!!!!! Ja w końcu otworzyłem, to jebane okno na rozcież i jakoś się przemęczyłem do mojego przystanku kurwa.

I to by było kurwa na  tyle.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Transport

1 komentarz do “W Autobusie.”

  1.  Szturmierz pisze:
    9 sierpnia, 2011 o godzinie 15:35

    Jak ja kurwa nienawidzę autobusów. Tłum spoconych ciał, napierdalających przez siebie, ocierających się o Ciebie i ciągle się na siebie gapiący. Autobusy powinni konstruować z jakimiś oddzielnymi przedziałami jednoosobowymi, to by było najlepsze rozwiązanie.

Napisz komentarz