Wyspa Wielkanocna…

6 sierpnia, 2011, Autor:

Witam

Powiedzcie mi czemu Polska zawsze jest taką kurwa europejską Wyspą Wielkanocną ? Czemu kurwa Polacy mieszkają praktycznie w centrum Europy, a nikt nie wie gdzie Polska leży?

Dlaczego kurwa żyjemy w małym, wielkim świecie i obracamy się wśród informacji, jaka to nie jest Polska zajebista i jakiej to my nie mamy przyszłości…?

Kurwa jego mać. Popatrzcie. Jak się samolot pod Smoleńskiem jebnął, to cały świat popierdolił sobie 2 dni po 10 minut  na dzień i przestał, bo każdemu latało to koło śmierdzącej dupy.

Ale jak już kurwa w Norwegii masakra się działa to cały świat pierdoli, jakby jutro miało nas coś wjebać. A zwłaszcza Polacy. Bo my jesteśmy takim kurwa właśnie narodem, że pierdolimy o cudzej biedzie a własnej nie dostrzegamy. Mało tego zmieniamy fakty i pierdolimy jak to nam standard życia nie wzrasta… Ciekawe kurwa mać gdzie. A no w dupie…

Jak włączam jakiś program informacyjny to bez kurwa przerwy pierdolenie o Norwegii. Ileż kurwa można?!

Albo wczoraj kurwa. Siedzę przed TV a tam reklama na Discovery ,,Masakra w Norwegii” 15 sierpnia premiera kulisów zbrodni Andersa Breivika i zamachu w Oslo. O naszym samolocie kurwa nikt się nawet nie pofatygował wspomnieć nigdzie kurwa, w jakimś programie dokumentalnym. Inna sprawa, że ja też miałem to w dupie, choć fakty były słone i niespodziewane jak Franek co kosą jebnął w dach.

Więc czemu do żelaznej kurwy mamy każdy pierdoli jaka to Polska nie jest ważna, jak to się z nią nie liczą… Prawda taka, że z nas to kurwa taka Gruzja. Jak ktoś pierdolnie na nas, to się tylko na głupich rozmowach skończy!

Nic się od 1939 nie zmieniło, tylko to że weszliśmy do wspólnoty UE (wielka demokracja, bardziej kapitalistyczna odmiana socjalizmu) i mamy więcej orlich ryjów w rządzie.

Żałosne kurwa jest to wszystko i purderia tych pudelków w mediach kurwa.

Wszystko jest chujowe i gówno warte.

Eine Benzine!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Biurokracja, Chujowo, Miejsca, Polityka i gospodarka

komentarze 3 do “Wyspa Wielkanocna…”

 1.  luke pisze:
  6 sierpnia, 2011 o godzinie 20:23

  to jest chuj – przyjedź do usa – tu kurwa nawet nie wiedzą gdzie Polska jest, a jedna baba to mnie zapytała czy w Polsce jest elektryczność – oni nas kurwa maja za skansen : pierogi, Mazowsze, JP2, wódka i kurwa oczywiście Auschwitz – eine kleine gasoline!

 2.  Belfer pisze:
  7 sierpnia, 2011 o godzinie 10:03

  Kurwa ktoś musiał dać mi 1 wkurwik za tego wkurwa. Ktokolwiek widział,ktokolwiek kurwa wie? On czy ona? Kurwa…

 3.  świeżak pisze:
  7 sierpnia, 2011 o godzinie 22:02

  jak byłem w holandii to pytali mnie czy w polsce mamy frytki…

Napisz komentarz