Wkurwienie

17 czerwca, 2011, Autor:

Witajcie, kurwa

Dzisiaj będzie o wszystkim i o niczym, czyli o niczym. Co ja pierdolę? Chuj z tym.Wkurwia mnie wszystko. Pierdolony komputerek. Kurwy z rodziny z Warszawy (nie z Wawy, bo wyszłoby, że jestem wieśniak, a praktycznie to mieszkam na zadupiu, jakby mnie nazwał chuj z Warszawy, ale mam tow  dupie, bo tam też większość wieśniaków od siana urzęduje), co mi kurwy jebane brata zabrały. Wkurwia mnie indoktrynacja wszędzie jebana, nie wiem co mam myśleć.

Wkurwia mnie Biedroń, M.Szpak i inne chuje metro,transo opizgajce jebane, wkurwiają mnie zamerykanizowani Polacy. Wkurwia mnie picie na emigracji i psucie wizerunku Polaka za granicą. Wkurwia mnie system, szkoła i belfer od fizyki, co mi chuj zeszyt zapierdolił. Wkurwia mnie chemia, bo nie wiem co mam, z resztą chuj z tym.

Wkurwia mnie komputer wygaszający się, który wielokrotnie niweczył moje wysiłki na megawkurwie, za co tysiąckroć obrywał szpica w ryj (czyt.monitor) i w jaja (czyt.skrzynia)… Teraz jebiące pioruny i gromy chuja, przez które jebana radiówka chodzi jak 90 letni ślepiec.

Wkurwia mnie, że nie mam 18 lat. Wkurwia mnie, że nie mam jeszcze samochodu i motoru, na który podnieśli próg kurwa do zdawania pokurwieńce. Wkurwiają mnie skurwiali celebryci, srające psy i to, że jutro nie wiem na co będę się wkurwiał.

Byłbym zapomniał o akcencie Orłosia w teleexpresie i kurwa w ogóle świecie celebrytów… Wkurwiają mnie koksy w rękawiczkach, w ogóle ja siebie wkurwiam czasami i chuj w łeb. No i rzecz jasna wkurwiają mnie na maksa kurwa długowłosi blondyni w szortach i niebieskich kapturach, kurwa mać.

Adieu, kurwa. Do jutra, amen, howgh kurwa bo zaraz mi sprzęt się zjebie i chuj, po wkurwie :/

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 7,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Wkurwienie”

 1.  tyrq pisze:
  20 czerwca, 2011 o godzinie 17:32

  Kurwa mówi się motocyklu. Motor to silnik. Znaj różnicę jak już chcesz mieć A.

 2.  luke pisze:
  21 czerwca, 2011 o godzinie 01:52

  a może on chce mieć motor czyli silnik czyli jednostkę kurwa napędową?

 3.  Belfer pisze:
  25 września, 2011 o godzinie 10:29

  Przyjęło się to mówię kurwa motor i kurwa mówię co chcę i kiedy chcę, nie? Nie bój się wiem co to motocykl, więc kurwa nie wkurwiajcie mnie.

Napisz komentarz