Niewiarygodne złodziejstwo.

26 maja, 2011, Autor:

To jak autochtoni potrafią kraść opisywano już tu nie raz. Ale to co stało się po remoncie nowej łazienki w mojej f-mie przerosło najśmielsze o złodziejstwie wyobrażenia.

Ale nie wyprzedajmy faktów.

Kibel męski – miejsce gdzie kobiety się nie zapuszczają, znane tylko z opowieści, owiane złą sławą. Podobno zaniedbane od lat, wiecznie brudne i śmierdzące. Sprzątaczki zaglądają tam rzadko, zaopatrzone w maski gazowe, nigdy same, zawsze ze wsparciem albo przywiązując się liną asekuracyjną do klamki.

Kiedy pojawiła się ekipa remontowa, na piętrze zapanowało radosne podniecenie. Panowie nie mogli doczekać się finału, snuli plany którą kabinę będą najczęściej okupować, zamawiali prenumeraty pism na posiedzenia,  wymieniali szczątkowe informacje na temat koloru ścian i glazury. Ci odważniejsi zapuszczali tzw „żurawia”  do wnętrza i opowiadali innym jakie to cudowności ich czekają po zakończonym remoncie.

Majster ekipy remontowej nigdzie chyba nie cieszył się takim szacunkiem. Nigdy nie odmówiono mu fajeczki, w zamian oczekując informacji o terminie zakończenia prac.

Wreszcie nadszedł ten cudowny piątek. Wstęga została przecięta i pierwsi niecierpliwi użytkownicy, „pełni” nie tylko nadziei, z namaszczeniem wstąpili w progi ” toalety męskiej” – jak nazwano nowy przybytek. Po zakończonych czynnościach z wymieniali spostrzeżenia. Założono Komitet „Toaletowy” który miał przyjmować uwagi typu jaki kolor ma mieć papier,  jaki zapach mydło i wnioskować do dyrekcji o podłączenie toalety do radio-węzła i puszczania w nie j rozluźniającej (dosłownie) muzyki.

Minął weekend.

Poranna kawa dała oczekiwane efekty. Panowie z uśmiechem pod wąsem i gazetą poranną pod pachą ruszają do „toalety męskiej” oddać się lekturze o oddać to co się w toalecie oddaje.

I tu skwara!!!!!!!!!!!!!!!! Jakiś chuj pierdolony zajebał z kibla 2 (słownie: DWIE) baterie umywalkowe i sitko od trzeciej. Woda z jedynej czynnej umywalki zapierdala na spodnie tak że wygląda się jak popuszczający przedszkolak.

I tym sposobem toaleta znowu jest kiblem a panowie są wkurwieni.

CDN

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 16 raz(y), średnia ocen: 9,94 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zachowanie

komentarze 2 do “Niewiarygodne złodziejstwo.”

 1.  tyrq pisze:
  26 maja, 2011 o godzinie 17:29

  panowie są wkurwieni :)
  jajebie :D

 2.  admin pisze:
  27 maja, 2011 o godzinie 04:48

  Definicja kibla męskiego – doskonała :-))

Napisz komentarz