Jebane Prima Aprilis

1 kwietnia, 2011, Autor:

Witajcie w ten równie wkurwiający dzień jak i każdy inny. Czymże jednak on dla niektórych się różni od pozostałych?… Otóż wedle pewnego zwyczaju z czasów Rzymian, 1. kwietnia wielu robi sobie jakieś skurwiałe i złamanego chuja warte żarciki. No jakie to kurwa zabawne i śmieszne. Ja też robię se czasami jaja, ale niektóre kawały zdarzające się dzisiejszego dnia ścinają mi białko w mózgu, ze względu brak w nich jakichkolwiek przejawów myślenia porównywalnych do ziemniaka. Rozumiem, że dobry dowcip nie jest zły, ale chujowe kawały, które nie są nawet śmieszne można se darować. Ponadto, wkurwiają mnie jakieś niedorzeczne posty dookoła w necie dziś, otwieram np. jeden z moich ulubionych portali sportowych, a tam jeden po drugim post od usrania to jakaś durnota, no i wymieszane są prawdziwymi newsami i kurwa czytasz, i nie wiesz co już jest prawdą, a co nie. A na drugi dzień 'o to był tylko żarcik! uśmialiście się pewnie, żartowaliśmy tylko’… taaa… kisiel w majtach miałem po prostu. Albo na takim megawkurwie.pl (niech będzie pochwalony) luke pisze, że odchodzi… no jak mnie wkurwiają takie żarty… choć jeszcze bardziej bym się wkurwił gdyby tak faktycznie było!

Żartowałem kurwa!!! Prima Aprilis! i co… podobało się? wkurwiliście się? Żart po chuju.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,88 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Jebane Prima Aprilis”

 1.  Pinio pisze:
  1 kwietnia, 2011 o godzinie 18:42

  Miałem też coś o tym nabazgrać, ale mnie uprzedziłeś. Najbardziej wkurwiające są te posty na stronach w stylu „odchodzę, jak mi przykro, zapiszcie tę datę 1 Kwietnia (oh to tylko przypadek, że prima aprilis)”. Kurwa mać nikt się na to nie nabiera, a co roku ta sama jebana szopka.

 2.  Primus pisze:
  13 kwietnia, 2011 o godzinie 22:35

  To trzeba mieć wkurwa, żeby tak ja urodzić się kurwa 1 kwietnia!!!
  Kiedy mówię, że w ten zajebisty dzień mam urodziny, to mówią, że to jakiś żart – Prima Aprilis!?
  Bardzo kurwa śmieszne, moje całe życie to jakiś kurwa żart…

 3.  Letalny pisze:
  14 kwietnia, 2011 o godzinie 09:34

  Na wszystkich portalach społecznościowych podaję taką datę urodzin :D
  Nie zazdroszcze, Primus :D

Napisz komentarz