Zgłoszenie do Certyfikatu Chujowości
19 marca, 2011, Autor: KirciaZnalazłam przypadkowy filmik i niezwykle mnie urzekł. Film bardzo utrzymuje w napięciu, a owy pan potrafi się teleportować i zaginać czasoprzestrzeń. A tak szczerze – tutaj jest chujowe wszystko. Nawet nie wiem od czego zacząć opisywać. Po obejrzeniu wkurwienie gwarantowane.
Kategoria Różnościkomentarzy 19 do “Zgłoszenie do Certyfikatu Chujowości”
Napisz komentarz
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.




(oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 7,67 na 10)
19 marca, 2011 o godzinie 18:42
no gówno klasy pierwszej – i telefonem kęcone – wkurwilem sie jak chuj, bo nie wiem po co pacjent to wogóle upublicznił – ludzie są ciężcy kurwa
19 marca, 2011 o godzinie 18:44
Wiesz ten pacjent chyba z zakładu zamkniętego uciekł i chciał poczuć wolność.
19 marca, 2011 o godzinie 19:52
jełop kurwa, ALE KIRCIA, KIEDYŚ BYŁA TAKA IDEA, ŻE CERTYFIKATY POWINNY BYĆ PRZYZNAWANE ZA NASZĄ TWÓRCZOŚ A NIE ZA JEŁOPÓW W INTERNECIE – LICZY SIĘ NASZE DOBRE RZEMIOSŁO NIE?
19 marca, 2011 o godzinie 20:13
Ja już nawet po części zapomniałam co dokładnie można zamieścić w takim certyfikacie. Wiem, że musi to być chujowe na całego.
19 marca, 2011 o godzinie 20:36
no chujowe to jest na maxxxxa :)
19 marca, 2011 o godzinie 20:44
Hm… no i mam dylemat czy to zakwalifikować do certyfikatu. Bo autorstwo niestety nie nasze. Co radzicie?
19 marca, 2011 o godzinie 21:16
a chuj wie co z prawami autorskimi, a może ten gościu to jakis psychopata i może się nie ucieszy…
20 marca, 2011 o godzinie 09:02
kurwa kolejny filmik kręcony pralką i jaki chujowy !
20 marca, 2011 o godzinie 11:27
To grzech by był nie przyznać tak pięknie chujowemu filmikowi, zaszczytnego certyfikatu. I jeszcze nam gościu podziękuje, jak mu licznik odwiedzin skoczy, hehe.
20 marca, 2011 o godzinie 13:08
@admin: NIE!
utrzymuj poziom 1 m.n.p.m. :)
20 marca, 2011 o godzinie 13:09
sorry, po „m” nie stawia się kropki ;p
20 marca, 2011 o godzinie 13:22
To od was zależy. Jeśli uważacie, że złamałam zasady to przepraszam. Możecie wtedy nie zakwalifikować tego.
.. – a to co to za anonimowy użytkownik?
20 marca, 2011 o godzinie 14:39
E tam, moim zdaniem nie przyznanie tak pięknie chujowemu filmikowi należnego mu miana, zakrawałoby o grzech!
Właściciel za podbijanie licznika odwiedzin będzie nam jeszcze dziękował, hehe..
20 marca, 2011 o godzinie 20:56
O ja pierdolę…Luke oddaj mi moje 24 sekundy życia!
20 marca, 2011 o godzinie 21:00
a dalczego ja kurwa? – TO NIE MÓJ FILM – w moich nawet jak chujowe to się coś dzieje – tu się kurwa nic nie dzieje – pacjent z kosmosu kurwa!
21 marca, 2011 o godzinie 22:32
Hm… no dobra, niech będzie, że przyznaję temu postowi Certyfikat Chujowości, ale klasy I. Zgadzacie się?
21 marca, 2011 o godzinie 23:45
Nein! Nein! Nein! Ich protestire Herr Administartor!
21 marca, 2011 o godzinie 23:46
keine zertyfikaten !
22 marca, 2011 o godzinie 21:19
Ich verstehe nicht. Warum?