Wilki wilkom ludziem czyli wiosna!!!!

9 marca, 2011, Autor:

Jaki piękny jest ten świat! Wszystko odżywa, rośnie, słoneczko świeci, chmurki wesoło fruwają po niebie a ptaszki każdego ranka świergolą miłą i kojącą duszę melodię pt sad but true… Mąż wraca z pracy tak bardzo zadowolony że cieknie mu z pędzla, żona wdycha omamy swoich retrospekcji, hehe, a dzieci pławią się w dobrobycie jednej czekolady na pół. Najważniejsze w Polsce teraz jest to, że wiosna idzie wielkimi krokami, będzie można zaoszczędzić, czyli nie umrzeć i nie robić rodzinie dodatkowych problemów. Miasta i wioski budzą się do życia, kurwa do życia, hehehheh ale co tam wiosna! Cieplejszy wieje wiatr, znów nam przyjebało lat, wiosna wiosna wkoło rozkwitły bzzzzyyyyyy!!!!!! Piszę te pierdoły po to, bo widzę a zarazem jestem wkurwiony tym, że wszyscy chorują na tzw. przesilenie wiosenne i kurwa maciąg nikt nic nie pisze!!!! Ilu członków bez urazy ma ten club? Weźta się człowieki i skoncentrujta na wkurwie i piszta cuś!!!! Co macie zrobić jutro, zróbcie dziś!!! Ale jak kurwa zrobić dziś kupę która ma być jutro? WE wiosnę?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 5,71 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Wilki wilkom ludziem czyli wiosna!!!!”

 1.  wujawentylek pisze:
  9 marca, 2011 o godzinie 18:56

  A może Polska stała sie krainą mlekiem i miodem płynąca i nikt nie jest wkurwiony?
  może nikomu nie przeszkadza fakt że paliwo ma dojść do 6zł a cukier do 6,50?
  może kurwa magia strony megawkurw uleczyła wszystkich ?

 2.  gorg pisze:
  9 marca, 2011 o godzinie 19:01

  może..

 3.  gorg pisze:
  10 marca, 2011 o godzinie 15:26

  Obojętność i chłód wujuwentylu jest w polsce…każdy płacze nad swoim kurwa rozlanym mlekiem…a tak ogólnie to POLSKA jest krainą okowitą i szambem płynąca,tak kurwa jest naprawdę…kurwa.Kurwa mać.kurwa,kurwa, kurwa i jeszcze raz zakręt!

Napisz komentarz