Kurwa ważna kasa czy prawda…

9 lutego, 2011, Autor:

Taki już ze mnie wkurwiony człowiek.. gdzie nie wie co ma zrobić by coś zmienić.. z tym pierdolonym światem…. ale nic nie zrobię.. jedynie mogę sie dalej wkurzać.. na bezmyślność ludzi i rządu .. nie dość że chcą nam ograniczyć swobodę przy wypowiedziach to nie zamykają ryja z katastrofą.. sprawa dawno przedawniona.. już zapomnieli.. prawie.. ale jak tu kurwa zapomnieć jak pierdolą bez przerwy o całej tej akcji w wiadomościach jak nie o aferach to o katastrofie jak  nie o tym to o wojnie w Egipcie .. gdzie dla polaków np. kurwa nie ma samolotów.. co jest zbankrutowaliśmy już całkiem .. jak słyszę o tym to mnie chuj strzela to na co nasze/moje pieniądze idą.. na papier do dupy .. ze by taki Kaczyński miał czym sobie podetrzeć w czasie obrad czy jak .. to  mnie boli teraz po pisowskich (PiS) pomysłach jak by tutaj polaka ograniczyć w komentarzach na chuj to komu … gdzieś tam w połowie nie jesteśmy tacy anonimowi .. ale sama wiadomość o kontroli ..oraz nowym wydziale .. to już jest wkurwiająca..  wiadomość [http://www.tvn24.pl/12690,1691650,0,1,nie-jestesmy-wampirami-energetycznymi-internetu,wiadomosc.html].  skarżą sie ze nie mają pieniędzy i widać jak nie mają…  heh zmieni sie to kiedyś po paru pokoleniach .. następnych .. ale na razie mamy o czym gadać.. przynajmniej dziennikarze..  ale kontynuuje ..  dalszą część… wkurwiającej wypowiedzi ..  Pamiętacie zapewne te powodzie.. na wielką skale.. ale nie na tą największa.. :P dużo rodzin straciło swój dorobek życia kupę kasy krótko mówiąc.. ale..  tak czytałem .. parę rodzin  dostało mieszkania.. małe dofinansowania.. ale nadal sie słyszy że nie wszyscy zostali tak obdarowani przez rząd.. hmm .. widać od razu że połowa akcji premiera.. oraz prezydent.. z tamtego okresu .. to wszystko było pod publikę..  wiec teraz postawmy sie w roli takiego kurwa Rolnika.. któremu utopiła sie cała farma.. wszystkie zwierzaki dom no został praktycznie bez niczego. Po tym jebanym kurwa fakcie ja bym jebnął sobie w łeb.. ale są ludzie wytrzymali .. i mimo tego powrócili na swoje odremontowali co sie dało i mieszkają dalej .. i wiedzą teraz że nawet jak gówno z nieba będzie lecieć to nie ma co sie zwracać do rządu bo i tak mają wyjebane na to..  co sie dzieje we własnym kraju… ale .. jak ginie w nie fajnych okolicznościach prezydent to kurwa eureka!!!!!! kasa sie znajduje jak kurwa  wypłata zwykłego kowalskiego co miesiąc tylko że to nie są kwoty w wysokości 1500 czy 3000 tylko 250.000 tysięcy zł…  chyba wiecie do czego nawiązuje.. po całej tej pierdolonej aferze.. od razu pomijam ten pierdolony krzyż… aż mnie boli jak o tym myślę.. !!!

kiedy rząd podejmuje krok taki że by nie darli ryja dalej da im kasę.. to sie zamkną.. i nagle od tak mają pomysł .. że by im wręczyć po 250.000 kafli wiec kurwa czegoś nie czaje.. teraz policzcie.. wiem wkurwiające zadanie.. :D ile było ofiar .. wiec …  każda rodzina by otrzymała 250.000 a ich było 96 ???!!![http://www.tvn24.pl/12690,1690323,0,1,krewni-ofiar-chcemy-prawdy–a-nie-pieniedzy,wiadomosc.html]

Kurwa  skoro mają tyle kasy czemu nie mają dla tych kurwa powodzian ..znów gdzie tutaj szukać sprawiedliwości i domagać sie jak nas własny rząd robi z własnego kraju albo i z siebie debili..

szczerze męczą mnie te sprawy ..ale jak o tym słyszę kurwica mnie bierze jest tyle spraw… i ważnych spraw by ulepszyć  ten kraj .. tak aby dobrze nam sie wiodło. .to nie.. kurwa ..pierw kurwa oni sie nachapią.. a ochłapy damy rodakom.. a na chuj im tyle.. niech sie cieszą tym co mają..  w taki sposób..  czekamy jak takie sępy na lepsze jutro .. tylko kurwa to idzie w złą stronę.. benzyna droższy gaz.. podatki ..  jeszcze trochę to nie wiem czym będziemy płacić w banku sianem ..jedynie.. bo tego jest od zajebania…

a pro-po spłacania długów… macie najlepsze rozwiązanie …. jak spłacić dług.. albo jak o nim zapomnieć.. :D

[http://www.tvn24.pl/-1,1692051,0,1,przyznal-sie-zabil–by-uniknac-dlugu,wiadomosc.html]

masz problem z pożyczkami natrętnymi telefonami.. skontaktuj sie z nim!!! Kurwa

Z poważaniem

Wkurwiony Rodak

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Telewizja i radio

komentarzy 6 do “Kurwa ważna kasa czy prawda…”

 1.  luke pisze:
  9 lutego, 2011 o godzinie 03:46

  przyznaję Ci miano SUPERSTACHANOWCA MEGAWKURWIENIA

 2.  wujawentylek pisze:
  9 lutego, 2011 o godzinie 10:20

  wszystko jest pojebane i kurwa tyle,powinny spaść jeszcze z dwa samoloty wypchane tymi skurwielami z rządu to moze wtedy cos zaczęloby sie zmieniać

 3.  elstefan pisze:
  9 lutego, 2011 o godzinie 10:32

  Zmienlo by sie-przestali by latac samolotami :)

 4.  Pinio pisze:
  9 lutego, 2011 o godzinie 16:21

  Kurwa bogatemu się coś rozpierdoli, to dadzą mu w chuj kasy. Komuś przeciętnemu/ubogiemu żywioł zabierze wszystko to dostaną kilka tysięcy, o ile w ogóle. No kurwa mać!

  Jedna tylko uwaga, w Twoim wkurwie najbardziej wkurwiające były .. te .. przerwy .. ;d … Jakoś się to gorzej przez to czytało.

 5.  Pshemko pisze:
  9 lutego, 2011 o godzinie 17:14

  Pinio wiem .. :D sam sie wkurwiam jak robie te przerwy .. ale .. możesz potraktować jako przerwa na papierosa.. :P

 6.  prywatnyKat pisze:
  9 lutego, 2011 o godzinie 22:03

  tereny zalewowe są znacznie tańsze od terenów niezalewowych, człowiek który kupuje taki teren dobrowolnie się na takie ryzyko godzi i kurwa kupił tańszy teren dlatego, że wie że grozi mu powódź a jak kurwa nie wie to jest frajerem i chuj mu w oko. W Ameryce załatwili to kurwa prościej, w Niemczech i w większości krajów UE też, zakaz sprzedaży gruntów zalewowych i zamiast wypłacać pizdą co roku odszkodowania wrzucili hajsy w modernizację i budowę wałów i innych gówien, ale kurwa katolo-polaczki pewnie jeszcze z pretensjami wyjadą do amerykańców dlaczego nie uwzględnili ich w planie Marshalla buhahaahahahahahahahaahahahahahahaah „Naród piękny, tylko ludzie chuje” J.P.

Napisz komentarz