Brak kultury

7 lutego, 2011, Autor:

Witam kurwa!

No to na mnie teraz przyszła kolej… Opowiem Wam historię z życia wziętą z własnego kurwa doświadczenia.
To była piękna niedziela, słoneczko świeciło, na dworze piździło. Ale chuj, ja pod dachem w pracy sobie robię kilometry w te i we wte, we wte i w tamte…. Było koło 9-10 rano. Se układam końcówkę (sprzątam) żeby to klient był zadowolony jak tylko wejdzie do sklepu, że jest czyściutko zajebiście kul menciu. No i se tak układam, aż nagle słyszę tupot małych stóp jak ktoś zapierdala w pantofelkach. Ale to nie babsko, rzecz jasna, tylko facet – poznałam po tupocie :) Ale nie spojrzałam, tylko układałam sobie dalej pochylając się zdeczka.
I ten oto pan do mnie przemawia! (bez żadnego dzień dobry, przepraszam, czy cmoknij mnie w pompkę rzecz jasna, bo człowiek by niebyłby sobą gdyby tak powiedział) „gdzie masz jogurty naturalne?”, „gdzie położyłaś jogurty naturalne??” ja cisza… bo się wkurwiłam! z jakiej paki on do mnie jebie na 'ty’ ?! nosz kurwa mać! Ja z lekko zgarbionej pozycji, prostuję się, żeby spojrzeć mu w tą zrytą facjatę i mu nawrzucać co myślę kurwa, na oko wyglądał elegancko, na czarno ubrany w garniturze, stukające pantofelki, z teczką w dłoni i na głowie jakiś śmieszny beret. No nic. Mówię do niego już ostro wkurwiona: „nie przypominam sobie, żebyśmy byli na ty” a on zrobił kamienną mordę po czym do mnie „to spierdalaj!” nosz kurwa myślałam, że zaraz mu zajadę z półobrotu piętką w twarz, że aż by się porzygał! ale poszedł wieśniak. Żaden klient mnie tak chamsko kurwa nie potraktował! To ja dla tych chujów sprzątam codziennie z rana, myję półki, sprawdzam daty, wykładam towar, robię ceny a on śmie się odzywać w taki sposób!! Zaznaczam, że był w alejce, w której był wyżej wymieniony towar! Następnym razem jak mu kurwa przypierdolę, to wpadnie w taki kurwa rezonans, że mu się jajka potłuką!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Różności

komentarzy 9 do “Brak kultury”

 1.  TyrQ pisze:
  7 lutego, 2011 o godzinie 23:27

  a to skurwysnyn kutas jebany chuj przecwelony do cna no ! Jak już mówiłem „chamstwu trzeba się przeciwstawiać kulturą i godnością osobistą !”

 2.  oxygen100 pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 00:10

  Jaja najpierw trzeba mieć, żeby je tłuc:)

 3.  luke pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 00:46

  o kurwa – ja bym się nie pierdolił – z kulturą i godnością osobistą rozbiłbym mu ten jogurt na ryju – kurwa – się wkurwiłem – nie wracam …

 4.  admin pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 04:06

  No, w końcu, kurwa!

  Ale wpis fajny, podobał mi się :-)

  A gdzie ten drugi nowy, ja pierdole, ile można kurwa czekać?

 5.  wujawentylek pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 10:04

  zajebisty wpis,i tego cwela to bym zagryzl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i huj

 6.  adam pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 15:29

  nie przejmuj się rolą i tak Cię wypierdolą xD

 7.  Gorg pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 19:52

  No dobre,dobre,tak trzymaj!Trza mu bylo napluć na te laczki i powiedzieć przepraszam.

 8.  Refugee pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 23:32

  Byłam w takim szoku, że za późno było na moją reakcję! Ale następnym razem jak przyjdzie to się odwdzięczę! Bo ponoć on nie raz w naszym sklepie gości!

 9.  luke pisze:
  8 lutego, 2011 o godzinie 23:43

  kitraj gdzieś pod reką jajo czy coś i jeb chujowi w łeb a jak co to dzwoń na policję i powiedz, że to on rozbił i rozrabia, a podobno klient w krawcie jest mniej awanturujący się – gówno kurwa prawda

Napisz komentarz