jebany parking

6 lutego, 2011, Autor:

cały dzień sie wczoraj wkurwiałem w robocie na różne gówna,ale człowiek nawet po wyjsciu z roboty może sie załamać,mianowicie kurwa jebana wracam do chaty dojeżdzam pod blok i co kurwa !!!no kurwa znowu codziennie to samo krąże jak pojebany po osiedlu w poszukiwaniu miejsca,jestem glodny,pizga deszcz,chce wysiąść z pierdolonego auta i iść do domu to kurwa nie moge bo nie ma gdzie do huja stanąć!!!!!bo kurwa na moim osiedlu mieszka mafia starych zapyziałych skurwieli którzy pokupowali sobie cingueceanta,matizy tika i inne ścierwa o pojemności zblizonej do kosiarki do trawy i wyglądzie rozjechanego szczura i wogóle kompletnie nimi nie jeżdzą! trzymaja je tylko poto zeby blokować miejsca parkingowe i mnie wkurwiać!!!!!!!!!kurwa kurwa kurwa!!!!!!!
ja pierdole musiałem poraz kolejny stanąć na innym osiedlu jak pojeb bo kurwa na swoim nie moge!!!a te stare pedały siedza za firankami w domach i sie kurwa śmieją !!!!kurwa musze sobie dokupić relanium 5 bo mi sie kończy kurwa

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 8,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności, Samochody

komentarze 2 do “jebany parking”

  1.  prywatnyKat pisze:
    6 lutego, 2011 o godzinie 13:35

    najgorzej wkurwia jak parkują za 2-ch pizdy, na relce to lepiej nie jeździć kurwa samochodem… xD

  2.  Kiniu pisze:
    7 lutego, 2011 o godzinie 08:54

    jak staruchy tylko lokaja przez okno i zacieszają to nic. Gorzej jak przebijają opony „gościom” na „swoim” parkingu. Kto projektuje te osiedla? Zieleńców jest więcej niż miejsc parkingowych, zwężenia uniemożliwiające dojazd np. straży pożarnej, progi, ciasnota jak klopie na okręcie podwodnym, wysokie krawężniki.

Napisz komentarz