Archiwum dla 2010

SE W715 Walkman.

23 marca, 2010, Autor:

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym (sic!) posiadaczem nowego telefonu marki Sony Ericsson, model W715. W jak Walkman.

Telefon niby ok, od poprzedniej generacji nieudanych modeli jest pewna poprawa, działa ciut szybciej i nawet wszystko co trzeba posiada. Raz mnie wkurwił, bo mu się nagle coś odwidziało i przestał widzieć mp3 (mówił, że nie ma nic na karcie), po resecie zaczął widzieć, ale za chwilę znowu przestał, a po drugim znów zobaczył, ale nie o tym dzisiaj chciałem pisać. Chociaż też w temacie mp3.

Otóż, moi drodzy, telefon, jak można zauważyć, śmie się nazywać Walkman, co sugeruje, że służy on nie tylko do dzwonienia, ale też do odtwarzania muzyki. Dlatego też go wybrałem. Więc jak tylko znalazł się w moich dłoniach natychmiast wgrałem mu ulubione mp3 i wszystko niby miało być ok. Słuchawki były w miarę ok, fajnie, bo w tramwaju mogę odizolować się od gderających w kółko bab, tylko, że…

No właśnie.

Jadę sobie, jadę, słucham muzyki, a tu nagle słyszę, że dzwoni mi telefon. Łapię więc aparat, szukam tego małego (mniejszego już się nie dało) przycisku z zieloną słuchawką, ale…

… ale widzę, że nikt wcale nie dzwoni.

– Co jest kurwa grane?! – pomyśluję w cichości, oazą spokoju wciąż jeszcze będąc.

Nagle patrzę i…

ORZESZ KURWA!!!

Wiecie co to było? Ja pierdolę! Ten telefon do grupy wszystkich piosenek z listy odtwarzania zalicza też dzwonki w telefonie! I co jakiś czas, gdy kończy się piosenka, słyszę nagle dzwonek przychodzącego smsa albo dzwonienia. Ja pierkurwadolę. Co za imbecyl coś takiego wymyślił? Kurwa, przecież to powinno być jakoś rozdzielone! Czy projektant tego telefonu nigdy nie słuchał z niego muzyki? Czy nigdy kurwica go nie trafiła, gdy po ulubionej piosence nagle słyszy sms, łapie się za telefon a tu co? Gówno! Suprise! To tylko dzwonek był na liście utworów! Zdziwiony że mówi to porucznik Borewicz? A mnie dziwi, że można być takim imbecylem żeby coś takiego wymyślić, kurwa!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 9,58 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi:

Wkurwiający Polacy:)

21 marca, 2010, Autor:

Witam,
Dziś zaprezentuję wam małego wkurwa, który bardzo mnie irytuje.
A więc ile to się słyszy o narzekaniu Polaków jak to jest kurwa wiecznie nie dobrze itp. itd. i cdn!
Z czego wynika ?..?
Moim szczerym zdaniem z pierdolonego lenistwa, i innych negatywnych słów, których wypisywanie zabrało by mi sporo czasu.
Wracając do tematu, wkurwia mnie to ze każdy tylko by chiał lepiej i lepiej, tak żebym nic nie robił a miał!
Ale kurwa od wiek wieków ludzie źle rozumieją pojęcie szczęścia! Szczęście to nie nic nie robienie, „mienie” wszystkiego w dupie i pławienie się w pieniądzach!
Niech tu kurwa zrozumie to Polskie plemie! Ludzie pochujeli! Pojmij szczęście dobrze, a wiele problemów zniknie. A nie narzekaj, bo do tego zawsze jest powód i zawsze jest czas.
Zastanówmy się nad swoim życiem a nie wkurwiajmy innych jak to jest nam nie dobrze! Polska to naprawdę piękny i cudny kraj, tylko trzeba to kurwa dostrzec!
Ma dużo minusów ale i też wiele zalet!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 18 raz(y), średnia ocen: 7,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi:

Pierdoleni kierownicy, czyli jak popsuć weekend.

20 marca, 2010, Autor:

Dawno nie pisałam bo o dziwo nic mnie nie wkurwiało, a jeśli coś mnie wkurwiało, to nie warto pisać o tym. Były to wkurwy o wszystko i o nic, ale do rzeczy.

Nie ma nic gorszego niż w piątek telefon, że w sobotę do pracy! Oczywiście, że dostałam sms, że mam przyjść i roboty jest mało, góra do 12. Ok, poświęcę się, a tu okazało się, że byłam do 15. Nie dość, że poświęciłam czas i wstałam, to jeszcze wyraźnie mnie w bambuko walą. O zapłacie do pensji za sobotę można pomarzyć. Liczy się to jako nadgodziny i ani grosza nie dołożą. Niby z tego można wolne wybrać, ale chuj , jak wciąż coś jest do zrobienia. W poniedziałek dostanie mu się porządny opierdal, bez jaj. Nie jestem instytucja charytatywna.

Wróciłam z pracy, jakże inaczej zjebany weekend, nie śpię od dwóch tygodni dobrze bo nie mam wolnego. Albo praca, albo szkoła i tak w kółko. Usiadłam sobie oblookać Kiepskich na necie. Oczywiście licznik megawkurwu musiał skoczyć bo jakże inaczej, przerywało. Nigdy tak nie było, ale akurat dzisiaj, kurwa jego mać. Używam programu ipla i wkurwiają mnie reklamy przed filmem. Jak słyszę „Królowa jest tylko jedna” w wersji Dody, albo Tomasza Karolaka, to mnie skręca. Mam nadzieję, że jutro pośpię i, że nikt nie ośmieli się mnie obudzić. Dałam do zrozumienia w domu, że może się palić, walić, ale ja śpię, kurwa. Amen.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Początek weekendu

20 marca, 2010, Autor:

Witam wszystkich.Dawno nie pisałem nic gdyż ku memu zdziwieniu nic mnie nie wkurwiało. Do dziś. Wczoraj oglądam pogodę -dziś (w sobotę ) ma być u mnie zajebiście. Kłade się spać no i śpie śpie śpie budzę się. Nos cały zajebany, leci mi z niego jak z odkręconego na full kranu lub nawet gorzej. Kicham co jakąś minutę, jestem zmęczony. Ale chociaż pogoda się zjebała więc moje natężenie wkurwienia spadło w stosunku do rana. Czemu ja zawsze muszę chorować na weekend..ech.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 7,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: ,