Luke nie wracaj do Polski!!!

27 grudnia, 2010, Autor:

Ja Ketonal (przedstawicielka płci tej piękniejszej) świadoma wszystkiego co może mi grozić za napisanie tego co poniżej napiszę oświadczam, iż poniżej napiszę 10 powodów dlaczego Luke nie powinien wracać do Polski i niech nikt nie próbuje tego wpisu wyjebać w kosmos! (przeczytałam regulamin:) hehe)

1. Zacznę kurwa od pogody. Jest zima. Jutro też będzie zima. Za tydzień też. W przyszłym roku też będzie. Podobno nadchodzi syberyjska zima i skurwysyńskie mrozy. Na północy groźba powodzi. Wulkan robi swoje. Będą mordercze upały, powodzie… I po co ci to?

2. Polska żyła, żyje i żyć będzie katastrofą smoleńską. Jeden Pan nie daje o tym zapomnieć. Że jakieś spiski, że jakieś układy, że zaplanowane… Jak wrócisz do Polski będziesz o tym wszędzie słuchał, czytał… I po co ci to?

3. Poczta. Będziesz chciał wysłać list. Na Poczcie Polskiej kolejki jak stąd do Ameryki.  Nareszcie dojdziesz do okienka i co? Kurwa przerwa i czekasz pół godziny. Pomyślisz sobie, kurwa pierdolę to, idę do inpostu. Nawet zapłacę mniej za list. Później przyjdziesz do inpostu jeszcze kilka razy, bo list nie doszedł. Polecony idzie jakieś 2 tygodnie, zwykły może wcale do adresata nie trafić… I po co ci to?

4. Praca. W Polsce aby dostać pracę trzeba mieć układy, inaczej możesz tylko pomarzyć. Pójdziesz zarejestrować się do urzędu pracy. Po pół roku podpisywania listy obecności powiedzą ci, że masz rok czasu aby znaleźć sobie pracę, jak sobie jej nie znajdziesz to oni ci po roku zaproponują jakąś pracę i jak jej nie przyjmiesz to cię wyrejestrują… I po co ci to?

5. Drogi. Kiedyś byłam na Słowacji. Wiesz kiedy dowiedziałam się, że znów jestem w Polsce? Wtedy jak autobus wjechał w dziurę… Wszystkie drogi w Polsce są dziurawe, popsujesz sobie tylko samochód… I po co ci to?

6.Od 1 stycznia wzrośnie podatek vat. Nie dość, że teraz przed tą podwyżką już wszystko drożeje to w Nowym Roku będziemy mieć przejebane. Kurs dolara niski. Wydasz w chuj dolarów a nic z tego nie będziesz miał… I po co ci to?

7. Sport. Piłka nożna zeszła na psy. Mniej niż zero. Na stadion na mecz nie ma co się wybierać bo kibole, bo przegrają. W 2012 roku Mistrzostwa Europy, i tak nie wyjdą z grupy… W ogóle nie zdziwię się jak Polsce odbiorą prawa do organizacji ME. Wkurwisz się jak przegrają… I po co ci to?

8. W grudniu 2012 roku koniec świata. Wrócisz kurwa do Polski, a tu co? No co? No kurwa koniec świata… I po ci to?

9. Ufo. Do naszej planety zbliżają się 3 statki kosmiczne. Dotrą do nas w 2012 roku. Są teraz gdzieś koło Plutona. Kontaktowali się ze mną. Szykują się do ataku na Polskę. Wrócisz do Polski a tu kurwa ufo atakuje… I po co ci to?

10. No nareszcie ostatni powód dlaczego masz nie wracać. Podobno jesteś żonaty. Żadnego pożytku z Ciebie nie będzie.

To by było na tyle. Jak ktoś chce może się obrazić. Macie moje pozwolenie. Jak się obrazicie, to ja się za to na pewno nie obrażę. Hehe.

A ten konkurs to jeszcze kurwa trwa?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Gry i zabawy

komentarzy 8 do “Luke nie wracaj do Polski!!!”

 1.  prywatnyKat pisze:
  27 grudnia, 2010 o godzinie 20:23

  taa „hej hej mars napada dookoła ludzi gromada, hej hej mars atakuje żadnej litości nie czuje…wszyscy polacy na jednej leżą tacy”… aaaaaaaaaahaahaha

 2.  luke pisze:
  27 grudnia, 2010 o godzinie 21:07

  chuja – wrócę i zrobię porządek kurwa – dajcie bezrobotnym i tym co zarabiają 1000 zeta broń – to rząd będzie spierdalał w podskokach do Szwajcarii tam gdzie ich kurwa konta bankowe!

 3.  luke pisze:
  27 grudnia, 2010 o godzinie 21:21

  jeszcze kurwa trwa do Nowego Roku – kurwa zapomniałem dopisać i nikt nie będzie pokrzywdzony, bo Luke to sędzia sprawiedliwy a łaska jego na rosochatym koniu kurwa jedzie ;)

 4.  Tyrq pisze:
  27 grudnia, 2010 o godzinie 22:32

  ło kurwa Luke, wracaj do Polski !
  Czytaj to: http://www.nieznane.pl/przepowiednie-dotyczace-polski-lub-nawiazujace-bezposrednio,308.html i nie mów, że nie ostrzegałem ;)

 5.  mikel pisze:
  27 grudnia, 2010 o godzinie 23:01

  Vat wzrośnie? Do kurwa ilu?

 6.  Bergamo pisze:
  28 grudnia, 2010 o godzinie 05:26

  Pkt 10 – bez kitu hehe

 7.  prywatnyKat pisze:
  28 grudnia, 2010 o godzinie 12:06

  luke jak wrócisz do tego syfu z własnej nie przymuszonej woli to mianuje cię kurwa debilem roku xD

 8.  luke pisze:
  30 grudnia, 2010 o godzinie 14:49

  i jest jeszcze jeden powód – w usa jak napiszę mail’a to otrzymuję odpowiedź w ciągu 24h lub kurwa 10 minut, bo jankesi używają iPhony częściej niż oddychają, a jak wyślę mail’a do Polski to czekam kurwa, tydzień, dwa tygodnie, a jak wysłałem mail’a do wydziału komunikacji w Poznaniu 4 – CZTERY lata temu to do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi – przyjazne państwo kurwa!

Napisz komentarz