Luke! „Get over here”

27 grudnia, 2010, Autor:

1) Pierwszym i chyba najważniejszym powodem są kobiety… Koleżko! Ja rozumiem, że można nawet lubić rozmiar XXL ale kurwa, nie lepiej dobre polskie dziewczyny/kobiety? Ja rozumiem też, że jesteś żonaty i (chyba) masz jakiegoś potomka, ale chociaż popatrzeć można na nie… Nie marnuj okazji – skarb na Ziemi.
2) Dlaczego jeszcze masz wracać? Ano kurwa dlatego, bo trzeba kochać swój kraj! Trzeba bić się i walczyć za kolory biały i czerwony! Za naszego polskiego orzełka! Za koronę od Mieszka I, za suwerenność! „Polski my naród polski ród, królewski szczep piastowski!”
3) Burger King, Mc’ Donalds, KFC? W Polsce to rzadkość… No chyba że studenci, tfu. Chyba że pojebani ludzie którzy nie mają akurat co w tym czasie robić to idą do tych amerykańskich fast-foodów. Nigdzie indziej nie zjesz zajebistego schaboszczaka, z zajebistymi ziemniaczkami i zajebistą jakąś surówką… Chuj, że niezdrowe! Ważne, że dobre.
4) Tutaj pewnie będziesz miał lepszych sąsiadów. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że w Polsce kiedykolwiek się zdarzyło że jakiś kutas Cię zalał? Nawet jeśli – napijecie się, będzie dobrze.
5) W miastach nie ma tych pierdolonych kabli wszędzie… Możesz spojrzeć na niebo! Jak ci ptak nie nasra, to zamiast widzieć jakieś na chuj komu potrzebne kable będziesz widział cudowne, zachmurzone niebo!
6) Jeżeli nie masz zamiaru mieszkać w Warszawie, to jest możliwość spotkania uprzejmych kierowców. Wiadomo – wyjątek potwierdza regułę. Nie zmienia to jednak faktu, że zdarzy się sytuacja, gdy jakiś ktoś wykaże w stosunku do Ciebie odrobinę miłości na drodze… Chujowej drodze, ale zawsze coś!
7) Po całym świecie będziesz jeździć i nie spotkasz tak zajebistych ludzi jak tutaj… Popatrz na przykład na takiego admina – stronkę zrobił, wszystko dalej działa, jest gdzie pisać. Masz taką „amerykurwakańską” stronę, na której jest taki ład i porządek? No właśnie.
8) Co jakiś czas puszczają w TV kabarety – jeden to nawet codziennie. Fajnie jest sobie usiąść, wziąć piwo (soczek), chipsy i pooglądać tych cymbałów. Mi się najbardziej podoba kabaret „Sejm”, w którym grają bardzo dobrzy aktorzy Politycy. Dobrym kabaretem jest też „Reprezentacja w piłce nożnej”, hje hje. Ci to niektóre skecze mają naprawdę dobre :)
9) Aaa i jedno z ważniejszych. Polska mowa – piękna mowa! W żadnym języku, tak jak w polskim, nie można tak zajebiście przeklinać. Popatrzmy na przykład na takie zjawisko jak śródkurwienie – wcześniej użyłem słowa „amerykurwakański” – po angielsku jak to powiesz? Nie powiesz kurwa… No i jak na ulicy komuś walniesz ładną i składną wiązankę makarońską mieszając polski z łaciną podwórkową (mój czwarty język :P ) to przynajmniej Cię zrozumie i będzie wiedział czy się schować, czy Ci zajebać, czy odpowiedzieć równie zajewydwabistą wiązanką.
10) Ja rozumiem, że juesej to też wkurwiający kraj, ale nie aż tak jak Polska… A chyba nie chcesz stracić powodów do wylewania swoich żali na megawkurwie? Nie? No to kurwa wracaj – po pierwszym dniu będziemy już mieli falę wkurwień prosto od luke’a! Obiecuję czytalność na wysokim poziomie.
11) i posłuchaj tych prawdziwie polskich wypowiedzi, cudo normalnie: Szczególnie akcji z 2:26 i 0:30.

„Luke, hopie. Jestem Twoim vatrem”

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 5,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Gry i zabawy

komentarze 4 do “Luke! „Get over here””

 1.  luke pisze:
  28 grudnia, 2010 o godzinie 01:46

  ej – ale Wy wszyscy power’a do pisania dostaliście po tych świętach ;)

 2.  prywatnyKat pisze:
  28 grudnia, 2010 o godzinie 11:20

  ta goopa pyzda na początku tego wywiadu ma fajną teorię kurwa się normalnie uśmiałem do łez…

 3.  mikel pisze:
  28 grudnia, 2010 o godzinie 11:32

  To nie jest śmieszne. To jest tragiczne, że ludzie nie potrafią nawet złożyć prostego kurwa zdania i go powiedzieć.

 4.  mikel pisze:
  28 grudnia, 2010 o godzinie 11:32

  A ja pisać po polsku nie umiem… Oczywiście „je” powiedzieć.

Napisz komentarz