Logowanie

19 grudnia, 2010, Autor:

Megawkurwia mnie wysyp portali, które domagają się zalogowania, zanim coś, kurwa, w nich napiszę. Login, hasło, e-mail, rozmiar buta i długość w zwodzie  i w zwisie, konto na jebanym facebooku (domagam się assbooka i dickboocka). Jakbym był, kurwa, psem, który musi obsikać każdy węgieł, przy którym był. Dobrze, że chociaż tu mogę powkurwiać innych nieszczęsnych pojebów, którzy się złakomili na rejestrację. A obiecuję, że przynajmniej raz dziennie się do czegoś przypierdolę. Mam nadzieję, że admin się nie wkurwi, a jeśli już, to chuj.
Z w dupę jebanym pozdrowieniem – O-dur (to moja ulubiona tonacja).

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 6,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Komputery

komentarze 3 do “Logowanie”

 1.  Pinio pisze:
  19 grudnia, 2010 o godzinie 00:14

  Kurwa, muszę iść spać. Anonim przeczytałem jako Admin…

 2.  Bergamo pisze:
  19 grudnia, 2010 o godzinie 00:47

  No, kurwa! I nawet na megawkurwie Cię prześwietlą

 3.  prywatnyKat pisze:
  19 grudnia, 2010 o godzinie 12:34

  mnie kurwa ostatnio wkurwia: „Powiąż swoje konta YouTube i Google” i kurwa gdyby to chociaż można było usunąć wyłączyć w pizdu nie chce nic wiązać i chuj, to jest tylko „Na razie to pomiń (za pewien czas otrzymasz ponowne przypomnienie)” i kurwa co się loguje to wypierdala to wkurwiające gówno co za chuje zbolałe kurwaaaaaaaaaa!

Napisz komentarz