Zajebista robota akwizytora

10 listopada, 2010, Autor:

Chciałem powitać wszystkich zatwardziałych w bojach co do roboty. Otóż jak mi się zajebiście składa pracuje w jebanej akwizycji robota jak marzenie, deszcz, mróz, cholera wie co jeszcze bierzesz swoje zabawki (zajebiste narzędzie pracy nie napiszę co to takiego) i zapierdalasz po sklepach, pierdolonych urzędach gdzie kurwa wszyscy siedzą i mają wyjebane, największe kurwa nieroby w tym jakże to wspaniałym kraju. Muszę sprzedać gówna za 150zł żeby mi się zwróciły koszta dojazdu czyli 30zł bo mam całe 20% od sprzedaży, zapierdalam co dziennie 80km w dwie strony żeby sobie dorobić trochę grosza a tu huj! Za ostatni miesiąc zarobiłem takie śmieszne pieniądze że aż kurwa się zastanawiam ile z tego mi się zostanie … Otóż w zajebistej firmie szefostwo zapierdala mercedesami za pół miliona a pracownicy chodzą i roznoszą te zjebane śmieci :/ Ale tj polska, tylko w tym kraju są możliwe takie rzeczy. Wchodzę codziennie ludziom do dupy, niektóre są tak zakurwiałe że aż wieczorem zwalić nie mam ochoty!! Niektórzy jakoś jeszcze odpowiedzą mądrze idź mi facet dupy nie zawracaj ale są takie stare kurwy co cię zjadą od oszustów, nieudaczników i innych pierdolonych jeleni. Jak widzę niektórych ludzi to mam niezmierną ochotę im przyjebać bo kurwa patrzeć nie idzie na te skurwiałe mordy. Ja to się kurwa nie dziwnie bo sam bym tego gówna nie kupił ale kurwa to przecież można odmówić w kulturalny sposób ale nie bo tj kurwa polska tu są chamy na każdym kroku, chcesz sobie grosza dorobić to nie cię aby każdy patrzy wyjebać. Do roboty dojedź tj 20zł na paliwo i jeszcze ja muszę dawać na paliwo to co jeżdżę firmowym autem i ciągle mi pierdolą żebym swoim jeździł no niedoczekanie jeszcze kurwa może sam zacznę to kupować. Bezrobocie maleje ja się kurwa nie dziwie, bo jak bezrobotni jadą za granice to maleje! Sam jadę od nowego roku i jestem z tego powodu tak kurwa szczęśliwy że aż mam ochotę znów się najebać. Teraz mam 4dni wolnego od tych zakurwiałych hujów ale od poniedziałku znów będę musiał nosić to kurestwo. Kończysz kurwa szkoły z wyróżnieniem jeździsz po olimpiadzie i kurwa wszyscy mają to w dupie bo nie masz doświadczenia więc i tak gówno wiesz.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Praca

komentarze 2 do “Zajebista robota akwizytora”

  1.  prywatnyKat pisze:
    10 listopada, 2010 o godzinie 22:02

    Pamiętam kiedyś też biegałem z cyfrą plus czy innym akwizycyjnym chujstwem po okolicznych wioskach i wpierdalałem ludziom farmazony do głowy, co za kurwa pojebana robota, ja pierdole po miesiącu więcej straciłem na wachę, niż zarobiłem, ale ubaw był niezły jak zjarani z ziomkami łaziliśmy po kwadratach i wkręcaliśmy to chujstwo ludziom hehehehehe masakra…

  2.  luke pisze:
    25 listopada, 2010 o godzinie 02:25

    kurwa wszyscy to przechodzili – to jest tak kurewna robota, że nawet kurwie w deszcz jest lepiej niż akwizytorowi

Napisz komentarz