Służba Polskich Sił Zbrojnych na Bliskim Wschodzie

4 listopada, 2010, Autor:

Od czasu, odkąd zacząłem co nieco na ten temat pojmować, zacząłem na te misje wojskową patrzeć  z bardzo negatywnym nastawieniem. nie ja jeden to fakt, rodziny pozbawione mężów, ojców, braci czy synów. Można się zasłaniać sojuszem- przecież należymy do NATO, jesteśmy sojusznikami państwa (które i tak ma nas w dupie o czym wszyscy wiemy) więc trzeba mu pomoc gdy ten o pomoc prosi.  Do roku 2012 zgodnie z obietnica pana Bronka K. przed (!!!wyborami!!!) misja dla naszego wojska tam, miała się skończyć. Teraz jednak niezdecydowany jak kobieta w ciąży Bronek mówi o misji ćwiczeniowej dla naszych sił.

Ciekawy kurwa jestem, jak ta „misja ćwiczeniowa” miała by wyglądać. Bo jeśli tak jak wygląda teraz to niech spierdala w podskokach. Przecież tam MY Polacy OKUPUJEMY kraj! Polacy- naród chyba w tej kwestii najbardziej doświadczony na świecie a na pewno w Europie, niestety boleśnie doświadczony. 123 lata niewoli a teraz co kurwa my robimy?! Co za wartości przemawiają za tym , żeby najeżdżać inne państwo mordować tam ludzi, niszcząc rodziny po jednej jak i po drugiej stronie?! Mało nam było?! Wg mnie jest to hańbienie munduru- dlaczego? Polacy (ja pierdole…) w imię interesu USA (bo zapewniam was że nie kurwa w naszym) napadamy i zabijamy innych, niczemu nam niewinnych ludzi. Al-kaida! Powiecie że to przez nich to wszystko, to oni są źli, napadają, mordują i wysadzają się w publicznych miejscach.  Jak by kurwa Ameryka nie szukała pretekstu do wojny, szukając ropy i wielkich majątków to al-kaida nie powstałaby i nie miałaby pretekstu do zamachów.  W Polsce myślicie że jak było przed 1 WŚ. Marszałek Piłsudzki – też był terrorystą, tak, wysadzał pociągi z pasażerami i organizował inne temu podobne akcje.  Nie dziwmy się kurwa zatem że i oni posuwają się do takich czynów. Kto jak kto, ale my, jako Polacy powinniśmy ich zrozumieć, a nie najeżdżać do kurwy nędzy ich kraj i zachowywać się jak niegdyś nasi zaborcy :/

Pozdrawiam!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,40 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “Służba Polskich Sił Zbrojnych na Bliskim Wschodzie”

 1.  prywatnyKat pisze:
  4 listopada, 2010 o godzinie 20:11

  dokładnie kurwa -> http://www.youtube.com/watch?v=Ym3A3SRLMXs

 2.  prywatnyKat pisze:
  4 listopada, 2010 o godzinie 20:13

  ta wojna nie jest boża, to wojna o ropę blisko morza”…

 3.  luke pisze:
  4 listopada, 2010 o godzinie 20:37

  to jest pojebane, nasi chłopcy tam pojechali w imię wojny z teroryzmem, obrony demokracji i innych kurwa bzdur – tylko, że to nie nasza wojna, nie nasza demokracja i nie nasz kurwa biznes, a jak nas ktoś kurwa napadnie np. ruskie to już widzę jak wszyscy lecą nas kurwa bronić tak jak w 1939 roku kurwa pierdolone angole i żabokurwajady, a alkaida została stworzona przez Amerykanów za czasów wojny afgańsko ruskiej i teraz „teroryści” napierdalają do amerykanow z broni, którą im Amerykanie sprezentowali pare lat temu

 4.  Monomagnum pisze:
  5 listopada, 2010 o godzinie 13:59

  Przykład na słowa luke’go:
  Osama Bin-Laden szkolony w siłach CIA w wojnie Afgańsko – Rosyjskiej. Teraz najbardziej poszukiwany terrorysta świata…
  Pierdolone grube świnie z za oceanu!

 5.  Belfer pisze:
  23 stycznia, 2011 o godzinie 22:42

  Ta kurwa… Ja choć mógłbym spisać się 5 kurwa stron, to po prostu nie mam ochoty już na te pierdolone misje kląć. Wystarczy, że napiszę tylko to. Amerykanie znieśli wizy chociażby Finom, a nam, ich sojusznikom nie znieśli i prawdopodobnie nie zrobią tego w najbliższym kurwa tysiącleciu. Pierdolnięte, grube, małe fiuty zza lady!

Napisz komentarz