eh…

14 września, 2010, Autor:

Witajcie,

witam szczególnie tych nowych, tych starych i resztę popaprańców.

To może ja zacznę od definicji słowa „wkurwienie” do megawkurwopedi.

Wkurwienie – (łac. wkurwos pospolitus) stan emocjonalny wywołany nagłym (lub też długotrwałym) napływem jakichś bodźców na które reakcją jest właśnie wkurwienie. Wkurwienie wywołane krótkim bodźcem nazywe jest wkurwieniem chwilowym (łac. wkurwos shortus pospolitus), a wkurwienie długotrwałe, wywołane bodźcem trwalszym zwane jest wkurwieniem ciągłym (łac. wkurwos longus pospolitus). Wyróżniamy także 3. typ wkurwienia – jest to wkurwienie narastające (wkurwos cumulos pospolitus), charakteryzujące się tym, iż jego powód jest bodźcem narastającym.

Przykłady:

Idzie człek przez trawnik i wdepnął w gówno krzycząc „KURWA”, jednak po chwili wyciera nogę i idzie dalej zapominając o tym fakcie. W punkcie kulminacyjnym wkurwienia stan ten osiągnął wkurwos shortus pospolitus.

Przyszedł człek do pracy, do której przychodzi dzień w dzień. Taki rodzaj wkurwienia może dziać się przez długi czas, nazywamy go wkurwus longus pospolitus.

Człek po drodze do roboty wdepnął w gówno, przyszedł do w.w. pracy i szanowny kolega zwraca mu uwagę iż jebie od niego gównem. Od szefa dostaje informację, że nie dostał wymarzonej podwyżki, a jego ulubiona sekretarka nie chciała mu zrobić laski w kiblu. Człowiek ten jest w takiej sytuacji gotowy nawet do odebrania sobie życia, a pozbawienie się tego wkurwienia zajmuje długi czas. Nazywamy ten stan wkurwus cumulus pospolitus.

Ojkej, to tak.

A co do mojego wkurwu, wkurwia mnie jak zwykle szkoła. Wkurwia mnie też fakt, iż mam na kompie ponad 10 gier już, a i tak nie mam czasu w nie grać. Wkurwia mnie nawet fakt, że nie potrafię doczytać żadnej książki do końca, nawet film mnie nudzi po kilkunastu minutach. Wkurwia także to, że na torrentach z większą prędkością wysyłam, niż kurwa ściągam. KURWA!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,17 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Życie

1 komentarz do “eh…”

  1.  admin pisze:
    14 września, 2010 o godzinie 19:09

    Oo, następny wpis do megawkurwopedii, brawo :-)

Napisz komentarz