Islam extreme

11 sierpnia, 2010, Autor:

Jako, że mieszkam wśród muzułmańskich barbarzyńców codziennie doświadczam coraz to bardziej popierdolonych wyczynów tych kurwa dziwacznych ludzi. Po prostu w głowie się nie mieści jak islam potrafi być zwyrodniały.

Zaczne od tego, że w religii tej trzeba się modlić co parę godzin. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że oni zaczynają te swoje modły od około godziny 5 rano, kiedy to z meczetu dobiega wycie jednnego z Imamów, tak skurwysyńsko zawodzące, że nie ma poranka, w którym nie obudziłbym się z wielkim wkurwieniem. Modlą się tak gdzie popadnie do późnego wieczora mając wszystkich i wszystko w dupie. Modlą się w sklepie, w autobusie, w metrze, w samolocie, w pracy, na siłowni, w centrech handlowych po porostu kurwa wszędzie. Pamiętam jak raz leciałem samolotem do jednego z pobliskich krajów i akurat wybiła godzina modłów. Zgraja brodatych muzułmanów wyskoczyła radośnie z siedzeń i zaczęła bić w przejściu łbami o podłogę. Załoga oczywiście nie mogła nic zrobić, bo arabusy to przecież kurwa święte krowy. Już nie raz chciałem nadepnąć takiemu na palce.

No nic, gdzie nie gdzie mają do tego specjalne pokoje, w których mogą spokojnie bić głową w glebę ale… Wcześniej muszą się umyć. Tak więc siędząc właśnie w pracy widzę jak po kolei jeden po drugim spierdala sprzed komputera i biegnie do łazienki. Niestety w moim biurowcu nie ma zbyt wielkich łazienek i tak o pewnych godzinach robi się tam po prostu kurwa łaźnia. Wsadzają te swoje obleśne kończyny do umywalek i pryskaja je wodą niby, że się oczyszczają czy chuj wie co…

Najbardziej jednak przejebany jest okres kiedy wybija dziewiąty miesiąc księżycowego kalendarza muzułmańskiego. Wtedy to islam sięga extremów. Ten okres zaczyna się właśnie dziś!

W ciągu tego miesiąca od wschodu do zachodu słońca dorosłym, zdrowym muzułmanom nie wolno jeść, pić, posługiwać się używkami, oddawać się podnieceniu seksualnemu itp. Post ten, ma służyć ćwiczeniu samokontroli człowieka, aby potem było mu łatwiej kontrolować swoje pragnienia. Tym samy nastaje jedna wielka pierdolona prohibicja i „normalny człowiek” czyli Ja musi się temu podporządkować. Nie dość, że wyją z meczetów dzień i noc to jeszcze ja muszę się ukrywać z jedzeniem, piciem i jaraniem żeby mnie przypadkiem nie podkablowali policji. Kolejną paranoją jest to, że cały ten miesiąc ci popierdoleni, bladzi i wycieńczeni poszczeniem ludzie rozpierdalają się swoimi furami w drodze z pracy do domu aby jak najszybciej zasiąść do wspólnej wieczerzy. I wtedy to zaczyna się w tym kraju wielka komercja. Hotele, restauracje, centra handlowe – wszystko jest na maksymalnych obratoch, żeby kurwa te wygłodniałe arabusy mogły uśmierzyć swój wielki ból i wypierdolić w chuj kasy na żarcie i inne rozrywki.

Ja mam udawać, że wszystko jest w porządku?

Ja pierdolę, mówię wam jak tu się kurwa nie wkurwiać w tym kraju kurwa!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 9,77 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Miejsca, Religia, Zachowanie, Zwyczaje, Życie

komentarze 4 do “Islam extreme”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  11 sierpnia, 2010 o godzinie 07:26

  Tu cytat”Post ten, ma służyć ćwiczeniu samokontroli człowieka, aby potem było mu łatwiej rozpierdolić się w tłumie nie wierzących „Witamy w wesołym kraju !!!A arabkę to ty chociaż widziałeś?”)

 2.  Miro pisze:
  11 sierpnia, 2010 o godzinie 07:42

  Nie wszystkie arabki są pozasłaniane. Zależy od kraju. Najlepsze są z libanu bo 90% kobiet jest po liftingu. Szkoda tylko, że się nie opalają topless ;)

 3.  luke pisze:
  11 sierpnia, 2010 o godzinie 18:45

  a w Polsce lepiej ???

 4.  Miro pisze:
  12 sierpnia, 2010 o godzinie 07:00

  No właśnie tu źle i tu niedobrze. W Polsce religia dzieli ludzi a nie łączy co odbija się na państwie. Zresztą widać jaki mamy cyrk z tym krzyżem pierdolonych katofaszystów – „Państwo stało się bezradne wobec grupki osób, które uniemożliwiały wyegzekwowanie porozumienia między władzami państwowymi i kościelnymi”. W Emiratach religia jest na tyle silna, że kontroluje wszystko i wszystkich. Dzięki temu żyje się niby lepiej.

Napisz komentarz