Wkurwiające wkurwy

2 sierpnia, 2010, Autor:

Ale chujowo! Dlaczego? – zapytacie, a bo nic mnie nie wkurwia. Byłem wkurwiony to się zgłosiłem do tej megawkurwodajni, a dzisiaj chuj! Mam dwa tygodnie na napisanie wspaniałego poematu, bo admin mi suty wykręci i wypierdoli na zbity pysk, tak powiedział! :)
Mam ciche nadzieje związane z upałem, albo nie, on już kurwa był. Może deszcz… kurwa też był! Jak w przyszłym tygodniu spadnie śnieg, to się dopiero wkurwię!
A tak między bongiem a prawdą, to wkurwiają mnie niektóre Wasze posty, bez kitu. Takie pierdolenie o beznadziejnej jakości programów w TV, wiadomościach, idiotycznych serialach i tym podobnych ścierwach odmóżdżających i tak już pojebane społeczeństwo polskie. Zatem pytam
– po jaki chuj w ogóle włączacie i oglądacie TV? Po co kurwa, skoro i tak wiecie (a może nie wiecie?), że się tylko wkurwicie, ostatnia nadziejo Polski-pseudodemokratycznej – ogarnijcie się kurwa!
Można bez tego żyć, przysięgam, ba – jak Bonga kocham!
Druga sprawa, która mnie wk.. irytuje – kościół katolicki… nosz kurwa to samo.
Z jakiego powodu tam idziecie? Mama kazała, zajebaliście buty z bazaru i chcecie się pochwalić przed sąsiadem? I teksty – jak mnie ksiądz wkurwił! No jasne, że wkurwił, bo co ma niby robić, oni od tego są żeby wkurwiać, a pójście do tego burdelu jest świadomą stratą czasu i
zdrowia psychicznego. Więc po co kurwa, po co to? Normalnie – „zrobię mamie na złość i odmrożę sobie uszy”.

pozdrawiam

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 5,70 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarzy 11 do “Wkurwiające wkurwy”

 1.  Miro pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 09:54

  No to w takim razie po co dołączyłeś do grona megawkurw skoro omijasz to co najbardziej wkurwiające? Dla mnie snieg, czy deszcz jest najmniejszym zmartwieniem bo to przecież jest natura dla której żyjemy. A taki kościół katolicki, który jest podtsawą polskości czy telewizja ma prawo wkurwiać każdego. Bez takich wlasnie piredół nie bylłoby po co się wkurwiać.

 2.  Silver pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 11:59

  ale to fakt ja tam w sumi jesli chodzi o tV to wlaczam tylko Comedy central, czasem – tvn24, no bo przecież niema takiego filmy który Polsat ma i puści, a którego szeroka światowa sieć internetowa niema i nie da!
  Co do kościoła to jestem dumny z tego, że chodzę tam regularnie i to właśnie dzięki zachowaniu tejże systematyczności na kościół wkurwiam się tak rzadko.

 3.  Silver pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 11:59

  może powinienem dodać że regularnie=co roku ze święconką ;D

 4.  Kircia pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 12:07

  Każda „pierdoła” może wywołać zdenerwowanie i pewne reakcje. I to nie są tylko pierdoły. Jeżeli cię ta stronka denerwuje, możesz odejść. Dziwne tylko dlaczego dołączyłeś, jeśli wszystkie ciebie posty denerwują. Ja szanuję ateistów i różnych ludzi. Każdy ma prawo się zdenerwować i wyżalić, bo przecież ta stronka jest od tego. Często po takim wpisie jest lżej, a tym bardziej, jeśli ktoś skomentuje, a nawet jakoś pocieszy lub po prostu przyzna rację.

 5.  Silver pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 12:23

  Ja pierdole w ogóle odczepcie się od człowieka, strona jest po to żeby się wkurwem podzielić i właśnie to zrobił co wam przeszkadza to jak?
  Jak zamieni „po jaki chuj w ogóle włączacie i oglądacie TV?” na „po jaki chuj w ogóle ludzie włączają i oglądają TV?” to wam będzie pasować, kurwa odwalcie się od Rysia, ma prawo do swojego wkurwa.
  Kircia jak miałaś pisałaś o sprawie ze świnką to nikt Ci nie mówił „weź spierdalaj” „po chuj z nimi mieszkasz” „wyprowadź się z tej chaty jak Ci tam źle”, Miro- do Ciebie też ta mowa!

  Radze przeczytać jeszcze raz posta Rysia drodzy państwo i zastanowić się czy z jego posta naprawde wynika to co myślicie, czy mówi, że strona jest chujowa or sth lt.? NIE, napisał wkurwa, a zamiast zrozumienia dostał najazd megaWkurwionych strono-nacjonalistów.

  przytoczę teraz apel Rysia – Ogarnijcie się!

 6.  Kircia pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 12:36

  Trochę mnie poniosło, ale nie pisze do Rysia weź spierdalaj czy coś w tym stylu. Ja nigdy nie pisałam do kogoś wyprowadź się z domu itp. Nigdy nikomu czegoś takiego też nie powiedziałam. Jak go to denerwuje to to rozumiem. Może nie zgadzać się z jakimś tematem, czy poglądami. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

 7.  HrabiaOlaf pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 12:38

  Ale przyznasz Silver, że jest w tym jakiś paradoks tak jak pisze Miro. Rychu poucza nas, że piszemy wkurwy o rzeczach, które nas wkurwiają, a mimo wszystko je robimy, a sam pisze wkurwa o tym, że czyta posty które go wkurwiają, pytanie zatem: po co je czyta? :) Że zacytuję: „Można bez tego żyć. Przysięgam!” Ale jak na pierwszy post, to dobry start. Pozdrawiam.

 8.  luke pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 14:22

  „wszystkie Ryśki to fajne chłopaki” – Rysiek pisał pod presją wypierdolenia przaz Admina to był chłopak w stresie a rację też częściowo ma, gdyż są wkurwy których możemy uniknąć i wkurwy atakjące z zaskoczenia, na które nie ma rady, ja na History Channel oglądam tylko filmy o Hitlerze – reszta mnie wkurwia, ale żeby trafić na Hitlera to muszę włączyć telewizor i zawsze się na jakieś wkurwiające ścierwo trafi – ot życie

 9.  Bergamo pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 16:09

  Moja krew :*

 10.  ASPIRYNA pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 16:39

  ..Na zdrowie!

 11.  Silver pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 23:19

  Drogi Hrabio, jak najbardziej paradoks pierwsza klasa, myślę że może nawet zajarzył i więcej tu nie zajrzy, a byłoby go szkoda. Ciężko jakbym ja paradoksu nie zauważył skoro od niego rozpoczęła się moja przygoda tu, patrz: Najciekawsze Prośby o Rejestrację

Napisz komentarz