Chiny.

30 lipca, 2010, Autor:

Rozumiem, że zalewa nas fala produktów z Chin. Były afery, że są szkodliwe itd. Mnie wkurwiało przez 3 dni i ciągle wkurwia jedna sprawa  i muszę dać upust emocjom tutaj. Nie mam gdzie.

Siedziałam na Facebooku i jest ok, ale wchodzę na organizację PTROA. Sprawdzę co to jest i co kurwa? Chińczycy po tym filmiku stracili w moich oczach wszystko, tego nie da się nazwać nienawiścią, obrzydzeniem, czy czymkolwiek. Chodzi o to, że jedzą psy i koty. Ok, niech jedzą, ale niech nie robią tego w taki sposób! Filmu nie dałam rady obejrzeć do końca… Wytrzymałam 15 sekund i puściłam pawia. Męczyłam się całą noc. Doczytałam tylko opis. Tego kurwa nie da się normalnie oglądać. Nie będę opisywać co tam się dzieje, tylko wstawię linka i kto chce lub ma serce niech podpisze pod filmikiem petycję. Filmik jest, ale ostre extremum. Znęcanie się nad psami i kotami, to już kurwa okrutność. Przytoczę tylko przykład: obdzierają ze skóry żywcem, rzucają psem na kupę innych obdartych, ten pies oddycha. Jak nie ma zapotrzebowania, wrzucają do worka żywego i gotują. Te zwierzęta przeżywają niewyobrażalny ból i kurwa nie rozumiem tego. Skoro chcą ze skóry obedrzeć, to niech go zabiją, albo zanim go ugotują. Po co to kurwa? No pytam się po co? Co im to daje? Satysfakcję? Aż łzy się zbierają do oczu i serce pęka….

Dodam linka, kto nie chce filmu oglądać, niech tylko chociaż podpisze, to wszystko. Miejmy nadzieję, że to coś pomoże…

http://www.ptroa.co.il/petition/

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 12 do “Chiny.”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 12:43

  Oni też nie mogą patrzeć jak my zabijamy świnki i krówki tylko z ta różnicą ze robimy to w sbosób w miarę humanitarny a co Sie tyczy psów i kotów to ja napewno nie będę ich jadł !!

 2.  Natalia pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 12:44

  O to walczymy właśnie, chodzi żeby robili to humanitarnie, nic więcej, po co cierpieć bez sensu? Za co? Mają w ogóle koty i psy w domach?

 3.  ASPIRYNA pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 13:48

  Mój znajomy mi opowiadał ze jak kiedyś przyjechali do niego znajomi z Chin to po ich wyjeździe nie mógł znaleźć swojego psa! ….

 4.  Natalia pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 13:49

  o kurwa…

 5.  Silver pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 15:48

  znajomi byli w chinach na wyjezdzie, poszli do restauracji przywiązali psa przed bo nie wolno wchodzić jak wyszli to go nie było pytali się tam jak to możliwe a oni im powiedzieli że przecież go zjedli bo te cwele myślały że oni przynieśli sobie mięso które chcą żeby im przygotować…
  kurwy jebane…

 6.  Natalia pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 15:49

  no kurwa, to już przechodzi wszelkie pojęcie… jakby mojego psa zjedli, gwarantuję ojciec mój by nie szczypał sie, jest za psem i w ogóle za zwierzętami jak cholera, sam chodzi i wyzywa i obiecuje sobie, że jak spotka chinczyka będzie pluł na nich, sama bym ich oskubała…

 7.  ASPIRYNA pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 16:13

  ich jest 1,200mikliarda proponuje zacząć skubać teraz:)

 8.  Natalia pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 16:14

  Nie problem, bombę masowego rażenia i po sprawie

 9.  Silver pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 16:25

  inny temat jest jak rozpierdalają gospodarki innych krajów… wiecie jak to działa?

 10.  Natalia pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 16:26

  no jak wg Ciebie?

 11.  Silver pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 17:12

  no ja słyszałem np. o tym jak zalewają Polskę wiśniami, gdzie sprzedają mrożone wiśnie po 60 groszy za kilogram, żeby wytępić Polskie wiśnie, no bo jak może Polski rolnik sprzedawać wiśnie po takiej cenie biorąc pod uwagę że drzewko musi wyrosnąć, trzeba się nim opiekować itd. potem jeszcze trzeba te wiśnie zebrać gdzie ile kosztuje zbieranie? nie realne kurwa normalnie a producenci wszyscy kupią jebane mrożone chińskie i jeszcze bym może kurwa zrozumiał jakby byli konkurencyjni bo mają tanią produkcję itp. ale chuja wafla! im też się to kurwa nie opłaca kurwa! więc po co to? dlaczego?
  A no bo kurwa jebane chiny stać na to żeby dopłacać do wiśni tak długo aż w Polsce nikt ich nie będzie chciał „produkować”, dlaczego? bo jak już zostaną tylko chińskie wiśnie w Polsce to nie będą mieli powodu żeby dalej trzymać niską cenę, ba będą mogli dać większą jeśli ludzie pozbędą się drzewek, będą trzepać kasę na wiśniach żeby móc zainwestować w sprzedawanie truskawek po 40groszy za kilogram kurwa jego mać

 12.  Silver pisze:
  1 sierpnia, 2010 o godzinie 15:22

  niema to sie rozpisać kurwa

Napisz komentarz