Złodziejskie firmy

19 lipca, 2010, Autor:

Kurwa, jak mnie wkurwiają takie firmy gdzie nie szanuje się pracowników. Już kurwa podczas rozmowy kwalifikacyjnej robią w chuja i musisz czekać 2 godziny na jakiegoś pedała. Każdy ma swoje plany lub nastepną rozmowę kwalifikacyjną. Kurwa jak nie szanują mojego czasu to nie szanują mnie, a jak nie szanują mnie teraz to co dopiero będzie jak zatrudnia mnie te chuje. Pracuje w jednej takiej firmie gdzie robią mnie w chuja od początku. Obiecali kurwy umowe o pracę- a co dostałem??? UMOWĘ ZLECENIE, kolejny miesiąc- TO SAMO. Kurwa co to ja jestem student czy kurwa emeryt? Dorosły człowiek, żonaty, ojciec dwójki dzieci mam kurwa robic na zlecenie? Jak kurwa złamie nogę w pracy to nawet „chorobowego” nie dostane. Robia też mnie w chuja z godzinami pracy, nigdy się nie zgadza, zawsze coś „zgubią”. Oszukują także na godzinach dojazdu do pracy, jeździmy firmowym autem a nie płacą za ten czas, a to ponad 1,5 godz jazdy w jedną stronę. Kurwa kombinują teraz z umowami na własna działalność gospodarczą. Kurwa czy w tym kraju da się uczciwie pracować i zarabiać? Mam juz tego dość, coraz częściej myślę by spierdalać do innego kraju. Mam już doświadczenie i możliwości to sobie poradzę. Mi już kurwa lepiej pewnie nie będzie ale może moim dzieciom tak. Szans na własne M nie mam, kredytu na mieszkanie mi nieodmówili  mimo dochodu. Kurwa a kto by dał 200 tyś zł komuś kto pracuje na zlecenie??? Kurwa mam już dość takiej pracy w skurwiałych firmach. Czy da się gdzieś uczciwie pracować i zarabiać???

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 8,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Firmy, Ludzie, Praca, Różności, Życie

komentarze 3 do “Złodziejskie firmy”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  19 lipca, 2010 o godzinie 23:03

  A najgorsze jest jak an taka firmę trafisz i zmówisz u niej usługę chuj by jebnął takie firmy

 2.  Miro pisze:
  20 lipca, 2010 o godzinie 07:02

  OOOO kurwa, w Polsce to jest skurwysyństwo straszliwe!!! Nigdzie tak chujowo nie traktują pracowników, nigdzie! W Polsce jest taka mentalność, że jak masz pracę to jest tak jakbyś komuś coś ukradł. W tym kraju ludzie nie rozumieją, że jak jeden ma lepszą posadę od drugiego to oznacza, że jemu należy się lepsze wynagrodzenie. Jebana socjalistyczna ideologia marksistowska!!! Jak chcesz więcej zarabiać to sam kombinuj albo firma, w której pracujesz będzie kręciła takie wały, że lepiej nawet o tym nie wiedzieć. Babcia klozetowa zarbania tyle samo co nauczyciel kurwa!!!

 3.  Kircia pisze:
  20 lipca, 2010 o godzinie 10:17

  Ja się boję tego kraju! A jeszcze nie pracuję. Z ponad rok temu tata poszedł na rozmowę kwalifikacyjną i co odpowiedzieli? „Zadzwonimy w ciągu 2-óch tygodni.” I co ? Gówno.
  W kółko oszukują pracowników. Bo wiedzą, że urzędy pracy są pełne z powodu wysokiego bezrobocia, które w Polsce jest najwyższe. I można sobie wyzyskiwać większość ludzi.

Napisz komentarz