o reklamach w tv.

18 lipca, 2010, Autor:

Każdy ma w domu TV. Każdy ogląda czasami TV. I pewnie każdy się wkurwia tak jak ja, kiedy nastaje blok reklamowy! Ale nie wkurwia mnie sam blok reklamowy jako wypełniacz poślizgu między programami, wkurwiają mnie te nasze beznadziejne reklamy. Ciągle tylko o odbycie, krwawiącej waginie, gilu z nosa, kaszlu suchym i mokrym kurwa, o sraniu psa (że niby każda kupa twarda) i dziecka, o wypadającej szczęce baby z m jak miłość, i o oklapłych penisach. Proszę kurwa! A ludzie przecież różne rzeczy przed tv mogą robić – ja np. czasami coś jem i jak widzę reklamę zajebistego leku na hemoroidy to mam ochotę pierdolnąć talerzem w moją zajebistą plazmę koloru silver! Ludzie powiedzcie co się dzieje kurwa na świecie z tymi reklamami! Pojebało te telewizje czy jaki chuj!

Albo dzisiaj oglądam jakiegoś faceta, który tryska potem zewsząd. W rytm zjebanej polskiej pieśni. „lek taki i sraki blokuje wydzielanie potu NAWET w miejscach niedostępnych dla antyperspirantu”. Cooooo kurwa! jakie to są miejsca, że sztyftem reksony se nie posmaruje co? Odbyt? kto się poci odbytem? No ludzie. Albo może powieką od strony wewnętrznej chyba! ? No kurwa jakie to są miejsca, niech mnie ktoś oświeci!

Reasumując jedno wielkie dno kurwa! Zero! Kurwa próbują nam z mózgownicy gówno zrobić!

Ludzie nie oglądajcie telewizji!!!!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Telewizja i radio

komentarze 3 do “o reklamach w tv.”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  18 lipca, 2010 o godzinie 14:00

  Kurwa masz racje co nie które reklamy jak się widzi to człowiek kurwa nawet nie wie co reklamują dopóty mu kurwa nie powiedzą pod koniec reklamy o co chodzi…też mnie to ciekawi..?

 2.  luke pisze:
  18 lipca, 2010 o godzinie 16:41

  popieram, u mnie w tv to samo tabletki na fiuta, tabletki na grzyba na fiucie, prostata , łysienie, pizdy swędzenie, ale moja „ulubiona” jest o farbie do włosów dla FACETÓW co się wstydzą siwizny, bo kurwa w Ameryce faceci se farbują włosy, depiluja nogi i mają nasrane we łbach – kurwa mać

 3.  Kircia pisze:
  19 lipca, 2010 o godzinie 19:43

  To już nie raz było tak, że wchodzę do sklepu, a tu – ” Masz menopauzę, grzybicę w pochwie ? Kup to, a to i problem zniknie. ” Moim zdaniem twórcy takich reklam biorą zioło.

Napisz komentarz