Krzyż przed sejmem….

13 lipca, 2010, Autor:

Kurwa czy w tym katolickim kraju kiedykolwiek nastąpi spokój…Znowu ktoś coś zrobił kurwa nie tak by wywołać i odwrócić sprawy ważniejsze kurwa od krzyża .Zamiast zająć się gospodarką to zajmują się krzyżami i wywiadami z pedofilami!!!Kurwa …dwa tygodnie wakacji to chyba za mało!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Krzyż przed sejmem….”

 1.  Bergamo pisze:
  13 lipca, 2010 o godzinie 16:51

  To jest właśnie konstruktywna krytyka rządu w wykonaniu opozycji – byle dalej od istotnych zagadnień – połowa narodu będzie się teraz podniecać
  losami kilku desek

 2.  ASPIRYNA pisze:
  13 lipca, 2010 o godzinie 16:54

  Dokładnie z dwóch….

 3.  TyrQ">TyrQ pisze:
  13 lipca, 2010 o godzinie 23:34

  Dla mnie to chore stawiać krzyż przy pałacu prezydenckim. Przecież pałac nie jest własnością jednej osoby. Postawić krzyż – ok – przy mogile, nagrobku – tak jak reszta społeczeństwa, może w miejscu tragedii ale z jakiej racji przy pałacu ? Może przy każdym mieszkaniu gdzie Lech wczesniej mieszkał postawimy ? Albo jeszcze Narutowiczowi dawnemu prezydentowi postawimy, przecież też zginał tragicznie więc i jemu krzyż, wszystkim kurwa ! Równość dla wszystkich ! Dla wszystkich 96 osób krzyże tam gdzie mieszkały. JEbana pisowska paranoja wkurwia mnie jak nie wiem.

Napisz komentarz