Takie rzeczy tylko w Polsce!!

3 lipca, 2010, Autor:

Opowiem wam jacy to lekarze są kutafony, zwłaszcza teraz latem, kiedy okres urlopowy w pełni. Niech to będzie też przestroga dla młodych i zajebiście wkurwionych rodziców.

Zachorował mi dzieciak. Nic zwyczajnego, zwykły katarek, gil z nosa, troche kaszel, ale skoro ząbkuje to myśleliśmy, że to od zębów – różnie to bywa.

No ale objawy się nasilają bo a jakże, więc bierzemy naszą listę 10 ulubionych lekarzy, na pierwszym miejscu lekarz jebanego pierwszego kontaktu. Na urlopie. Nosz kurwa i nawet nie raczyła pizda poinformować jak byliśmy u niej tydzień wcześniej. Następny jebaniec z listy – nie odbiera. Następny i następny. Nosz kurwa. Dziecko kaszle, wkurwienie wzrasta, gil wali z nosa, przy okazji wali też i nam z nosa. Luz przecież zostało jeszcze 6. Telefon. Pik, pik, pik dźwięczą klawisze jebanego panasonica. Abonent ma wyłączony telefon, spróbuj później mówi milutkim głosem … kurwa. Następny – Na urlopie. Kurwa – a zarazki to czemu kurwa na urlopie nie są, co? Albo te chuje dlaczego biorą urlopy jak zarazki atakują, może te zarazki wiedzą, że te chuje biorą teraz urlopy i tak sprytnie nas podeszły. Następny – na urlopie, mówi panienka po drugiej stronie linii, nie wiadomo kiedy wróci. Buhahahahha kurwa co to za lekarz, luzak zajebisty spodobał się nam – niestety został wykreślony z naszej listy ulubionych prywatnych lekarzy. Chuj, lista się skończyła. Dziecko chore. Jedziemy na pogotowie. Tam wychodzi z za kotary zaspany stary dziad, ledwo na nogach. Patrzymy po sobie (ja i moja luba oczywiście) z pytaniem wyjebanym na twarzy „Ile on ma lat? czy dożyje końca badania? czy w ogóle widzi jeszcze i słyszy? gdzie się podział pies przewodnik?” Z wielkim fochem zbadał dzieciaka. Zapalenie oskrzeli, do szpitala – skierowanie w kieszeni. Na izbie przyjęć urocza świnka zza kontuaru rzuca pytanie „po co przyjechaliśmy?”. Podaję skierowanie, ta pipa udaje że czyta i pyta „I tylko dla tego?” Nossszzzz kurwa. No kurwa tylko dla tego ty pipo!!!!! Nie mamy co na chacie robić więc jeździmy po szpitalach i walimy głupa. Dzwoni do lekarza – ten spał, bo co kurwa przecież może robić lekarz na dyżurze kurwać mać. Teraz? Dlaczego nie wcześniej. Kurwa. Jak zaszliśmy do kutasa do gabinetu to się okazało że jest to nasz numer 2 na liście, a później widzieliśmy na obchodzie nasz numer 3 i 4 z listy super dupków. Się pyta bezczelnie dlaczego nie dzwoniliśmy do niego i do pierwszokontaktowca. Kurwa Baranie jakbyś odbierał jebany telefon to byś kurwa wiedział czy dzwoniono do ciebie 15 razy czy nie. Kurwaaa! Kurwa! Jebane urlopy!

Piece of advise: Róbcie listę lekarzy z 15 albo i 20 pozycjami, bo do 10 to se można na sraczu liczyć i gówno z tego!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zdrowie

komentarzy 9 do “Takie rzeczy tylko w Polsce!!”

 1.  lukasz26stg pisze:
  3 lipca, 2010 o godzinie 11:17

  Kurwa, jakbym o sobie czytał. Z panstwowej służby zdrowia juz dawno nie korzystam. Wiesz dlaczego te kurwy w rejestracji w szpitalu/przychodni siedzą za szyba??? Aby wkurwiony rodzic nie udusił kurwy gołymi rękami jak mu powie, nie przyjmą dziecka bo coś tam.

 2.  luke">luke pisze:
  3 lipca, 2010 o godzinie 18:20

  lekarze to chuje, a w Ameryce to przechuje, za przepisanie raz na miesiąc tych samych kurwa tabletek – jedna recepta 5 minut – 200$ – DWIEŚCIE $ kurwa ich mać

 3.  Kircia pisze:
  3 lipca, 2010 o godzinie 19:20

  Jak już z dziećmi się nie liczą to ze starymi tym bardziej. W wydarzeniach dziś było coś o jakiejś chorobie i jakaś pani była przykuta do wózka . I wyglądała na 40 lat i gówno nie będą leczyć bo za stara. Ja nie wiem już chyba 30latkowie muszą szykować trumny ;/

 4.  alex">alex pisze:
  3 lipca, 2010 o godzinie 21:08

  najlepiej zrobil mój wujas – poszedlz chorą corką, kazdy w izbie przuyjec ich zlewał czekali pare godzin, to sie wkurwił zacząl kląc kazal wezwac jebanego konowała inagle sie potulny doktorzyna zjawil a wujas mowi: ty jestes kruwa doktorem? – tak. To masz a leczyc. wszystkich tych chujow poustawial po kątach. i załatwil.

 5.  Anonim pisze:
  4 lipca, 2010 o godzinie 00:28

  Wszystko prawda, ale z drugiej strony to tylko ludzie – też im się nie chce pracować, jak większości ;) (Od razu mówię, że nie mam nic wspólnego z lekarzami ;))

 6.  admin pisze:
  4 lipca, 2010 o godzinie 07:55

  „Gdzie się podział pies przewodnik” – buahhaha, myślałem, że padnę :) Genialne!

 7.  tomek">tomek pisze:
  25 lipca, 2010 o godzinie 22:19

  lekarz ci pomorze jak bedzie hcial i humor mial ogulnie wszyscy lekarze to gbury i idjoci n i kutafieje kasa kasa to ich moto nimasz to zdychaj wipisz mi pan lek nimoge pomyslalem pewnie nie umi pisac lekarzu lecz sie sam

 8.  Łukasz pisze:
  21 stycznia, 2011 o godzinie 20:47

  Lekarz był zaspany… pewnie ma nie spać 24 godziny na dyżurze i na dodatek być wypoczętym. Moja matka pracuje w szpitalu, nie jest lekarzem, jest tylko technikiem elektroradiologii, czyli prześwietla kości i często zdarzają się tacy ludzie, którzy o 3 nad ranem przychodzą żeby im prześwietlenie zrobić bo się w paluszek uderzyli w dzień. Na palcu nawet śladu nie ma, a ten przychodzi o 3 w nocy, jakby kurwa w dzień nie mógł…
  Lekarze oczywiście też mają swoje za uszami i też mnie wkurwiają, ale na pewno nie tym, że biorą urlop w sezonie urlopowym

 9.  kółko pisze:
  21 stycznia, 2011 o godzinie 22:29

  chuj mnie to obchodzi czy on śpi, czy nie! on ma mnie przyjąć i ma się powstrzymać od uwag typu „a nie można było wcześniej?”! jakby kurwa było można wcześniej to bym przyszedł wcześniej do chuja! Druga sprawa jak się wypierdala na urlop to się załatwia zastępstwo dla ludzi kurwa jego mać, a nie wszyscy wypierdalają na raz na wakacje i w piździe wszystko i wszystkich!

Napisz komentarz