Strzelec

15 czerwca, 2010, Autor:

Cechy ogólne

Strzelce jak to zwykle bywa są mało spontaniczne, bo wkurwiają je niespodzianki. Mając za partnera strzelca możesz być pewien, że dowiesz się co dostaniesz na urodziny miesiąc wcześniej, bo strzelec nie będzie mógł utrzymać jęzora na wodzy. Strzelce choć mało urodziwe, nie ominą żadnego lustra na swej drodze, by podziwiać swą wątpliwą aparycję. Idąc przez miasto ich ulubionym zajęciem staje się przeglądanie we wszystkich witrynach sklepowych, a gdy te są brudne i nieprzejrzyste, strzelce stają się agresywne, krzyżują ręce na piersiach i zaczynają płakać. Introwertycy, mali wkurwiający zazdrośnicy.

Miłość i seks

Gdy strzelec opowiada Ci o swym życiu seksualnym pamiętaj: Najwięcej o swoich fanatazjach seksualnych mówią Ci, których życie seksualne jest fantazją. Mało wymagający w łóżku. Facet zbyt często strzela ślepakami, a kobieta nie umie ustrzelić nawet najbrzydszego samca po trzech piwach. Jeżeli jednak wybierzesz go na partnera, strzeż się, gdyż strzelce stosują zasadę wolnych związków, czyli ja mam wolność do uprawiania flirtu i seksu ze wszystkimi, a Ty masz wolność mi na to pozwolić.

Praca i Pieniądze

Strzelce kierują się w życiu mottem: robić tak, by się nie narobić i dużo zarobić. Pieniądze nie są dla nich najważniejsze–> łatwo przyszły, łatwo poszły. Zawsze brakuje im do pierwszego, ale stosując zasadę zastaw się a postaw się, możesz być pewien, że zawsze, ale to zawsze podejmą Cię krakersami i szklanką wody. Generalnie strzelce lubią lans, więc wybierając się do baru piją tylko najlepsze trunki, tak, że po godzinie alkoholizowania, nie mają kasy na dalszą libację.

Zdrowie i Uroda

Strzelce nie cierpią chodzić do lekarza. Uważają, że skoro samo zaczęło boleć to i samo przestanie i chuj konowałom do tego. Strzelce nie miewają kaca, gdyż z powodzeniem stosują złotą regułę: Czym się strułeś tym się lecz, co powoduje, że rzadko kiedy można je spotkać w stanie trzeźwości (chyba, że akurat skończyły im się pieniądze, denaturat i wszystkie inne zamienniki). Kobiety strzelce uwielbiają kosmetyczki, ale boją się fryzjerów. Jeżeli zatem zobaczysz na ulicy kobietę z boskim makijażem i fatalną fryzurą, bądź pewien: to murowna strzelczyni.

Horoskop na ten tydzień

W poniedziałek uważaj na faceta w stringach. Będzie chciał zaprosić Cię na imprezę do swojego gniazdka miłości, ale pamiętaj! To roznosiciel wirusa opryszczki. We wtorek nie spotka Cię nic ekscytującego, bo przechlałeś już całą wypłatę. W środę przyjdzie Ci do głowy fantastyczny pomysł jak uzyskać środki finansowe. W czwartek, siedząc w areszcie będziesz miał czas na refleksję, że staruszki nie dadzą sobie tak łatwo odebrać torebki. W piątek dzień sądu! Dosłownie – rozprawa w okręgowym. Sobota upragniona wolność. Jak to dobrze, że staruszka dostała zawału i wycofali pozew. W niedzielę pójdziesz do parku i pokarmisz kaczki, a w tym czasie dostaniesz mandat za złe parkowanie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 4 do “Strzelec”

 1.  KsieznaPani pisze:
  15 czerwca, 2010 o godzinie 19:53

  No, Hrabio, widzę, że jak na prawdziwą arystokrację przystało, też dobrze czytasz w gwiazdach ;-)

 2.  admin pisze:
  15 czerwca, 2010 o godzinie 22:15

  Hehe, super :-)

  Ale z tym HIV-em to lekkie przegięcie, nie chcemy nikogo dyskryminować. Lepiej zmienię to na „opryszczkę”.

 3.  HrabiaOlaf pisze:
  15 czerwca, 2010 o godzinie 22:30

  No to wrzuć przynajmniej jakąś weneryczną, albo ogólnie: roznosiciel chorób wenerycznych :) Z HIV rzeczywiście może być przegięcie.

 4.  admin pisze:
  15 czerwca, 2010 o godzinie 23:14

  Opryszczka jest oki, bo to nic groźnego, a upierdliwe bardzo, bo z reguły na ryju wyskakuje i usunąć się tego łatwo nie da. Nigdy nie miałem, ale tak słyszałem :-)

Napisz komentarz