Ojczyzna braterska!

6 maja, 2010, Autor:

Witam!

http://wiadomosci.onet.pl/2165953,11,1_mln_650_tys_podpisow_zwyciestwo_jest_w_zasiegu_reki,item.html

Zaraz mnie chuj strzeli! Oto kontynuacja mojego poprzedniego posta, którego oczywiście wielce wielmożny admin nie zamieścił na naszej stronie z powodu użytych wulgaryzmów ubliżających znanej nam wszystkim jednosce a może dwuostce politycznej. Otóż pisalem o naszym „byłym/przyszłym” prezydencie.

Więc jak wiadomo nasz były prezydent był osobą kontrowersyjną nie tylko w Polsce ale i na świecie. Pisałem o tym, że inne kraje uważają  nasze wybory prezydenckie za przesądzone gdyż będzie to akt uczczenia pamięci tragicznie zmarłego prezydenta wraz z jego bogu ducha winną żoną. Pisałem również o jego bracie nie mniej kontrowersyjnym, który niepozornie dobiera sie do władzy – tak to przynajmniej wygląda.

Teraz własnie czytam że  Jarosława „Zwycięstwo jest w zasięgu ręki” bo zebrał już jedyne 1 mln 650 tys. podpisów.

Kto te kurwa podpisy składał??? Babcia helenka wraz córka z dupy wulką? Nie kurwa!!!! Prawda jest taka, że w naszym kraju jest więcej zacofanych i wierzącyh w jakieś zabobony ludzi niż w jakimkolwiek biednym kraju afryki zachodniej gdzie obrzezuje się kobiety metodą wyjątkowo prymitywną i zarazem bolesną prowadzącą w 60% do zgonu przez wykrwawienie się organizmu.

Pozdrawiam!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 5,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

Napisz komentarz