Deszcze
2 maja, 2010, Autor: PanikaraA teraz wiecie, to wkurwia mnie ten deszcz!! Nie mogę przez niego pojeździć na rowerze kurwa, a jest wolne kurwa!!
Kategoria Różności1 komentarz do “Deszcze”
Napisz komentarz
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.




(oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 4,50 na 10)
2 maja, 2010 o godzinie 17:03
Bo w tym kraju po prostu wszystko jest chujowe, od pogody począwszy. Zawsze jest zimno, a jak nie jest zimno, to i tak leje kurwa! A jak się zrobi ciepło to tak, że się wytrzymać kurwa nie da. Co za pojebany system!!!