Wielka tragedia dla naszego Kraju

10 kwietnia, 2010, Autor:

10 kwietnia rozbił się samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim i małżonką oraz innymi osobami. Ich liczba sięga blisko 100.  Była gęsta mgła i samolot prawdopodobnie zahaczył o drzewa. 4 razy podchodził do lądowania. To wielka strata dla Polaków, a szczególnie rodzin. Po za tym ginął m.in Ryszard Kaczorowski – ostatni prezydent RP na uchodźstwie pod sam koniec lat 80-tych ( obecnie miał 91 lat), zginęło też iluś księży , wicemarszałkowie, wiceministrowie i inni.  O nich też nie można zapominać, ponieważ każde życie ludzkie jest ważne.

Nadal ciężko mi w to uwierzyć. Dlaczego musiało się to stać? Umrzeć tak w kilku sekundach. Jeszcze pokazali w telewizji jak samolot ten startował. Winę zwala się głównie na pogodę i samolot, który miał prawdopodobnie w okolicy 20 lat.

Katyń – to jakby przeklęte miejsce.  Dokładnie 70 lat temu sowieci dokonali masowego ludobójstwa na niemal 22 tys. polskich oficerach. Rodziny nadal nie mogą się z tym pogodzić… . Przez tyle lat ta prawda nie umarła.  A tu nagle takie nowe STRASZNE wydarzenie. Ono pozostanie już na zawsze w historii Polski. Będzie już niedługo w nowych wydaniach podręczników. Katyń zaś zostanie jeszcze bardziej rozpoznawalnym miejscem. Obecnie w każdej telewizji jest to emitowane , w zagranicznych też.

Pisać dalej nie mogę. Nie wiem już co. – Brak słów – mówią politycy i dziennikarze.

Mnie obecnie nie obchodzą już wasze oceny w skali 1-10. Nikt się nie spodziewał , że w taki dzień nastąpi taka tragedia. Z każdą śmiercią mam (bardziej) takie wrażenie, że człowiek jest taką kruchą istotą.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 4,93 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Aktualności, Miasta, Świat, Życie

komentarzy 5 do “Wielka tragedia dla naszego Kraju”

 1.  admin pisze:
  10 kwietnia, 2010 o godzinie 11:55

  Ja wciąż jestem w szoku. Brak słów, po prostu, brak słów.

 2.  Natalia pisze:
  10 kwietnia, 2010 o godzinie 11:56

  Ja też jestem w szoku, dowiedziałam się o tym około 10. Normalnie zamurowało mnie. Niewazne, czy lubiliśmy Prezydenta, czy nie, ale to jest tragedia w historii. [*]

 3.  Marks pisze:
  11 kwietnia, 2010 o godzinie 09:07

  [*]

 4.  Ther pisze:
  23 kwietnia, 2010 o godzinie 15:54

  ja pierdole dobrze to smutne że umiera tyle ważnych osób ale do kurwy czy ja albo reszta jest jakoś mniej ważna? czy nie należy sie tyle samo odszkodowania jak żywiciel rodziny zginie a rodzina nie ma środków do życia? albo kiedy rozbije sie autokar pod grenoble albo zdaży się inna tragedia w której zginą polscy obywatele to nie należy im dać tego samego co tym pieprzonym złodziejom z rządu? wiadomo że nic sie nie da na to poradzić że oni kradną i jeszcze bazują na naszym poczuciu żalu za ich śmierć a media to jeszcze im w tym pomagają pieprzone kanalie i dysydenci jestem pewien że mi nie pomożecie jak sie coś stanie

 5.  Marks pisze:
  23 kwietnia, 2010 o godzinie 19:52

  Ja pierdole potrzebujesz wsparcia, przytulenia czy czego? A im jak pomagamy? Świeczką na necie? Tobie też zapale jeśli czujesz taką potrzebę. Temat był już wałkowany po 100 razy więc nie nakręcaj znowu towarzystwa i powodów do sporu. Urodziny strony są, wesoło jest więc odpuść gościu bo to się robi żałosne powoli…

Napisz komentarz