Głupia cipa bez makijażu

28 marca, 2010, Autor:

Jak mnie wkurwia najnowsza moda na jednym portalu newsowym (nie wymienię nazwy, żeby im reklamy nie robić). Polega ona na tym, że pojawia się (w sekcji o plotkach i innych pierdołach) artykuł w stylu „Ktoś tam bez makijażu, zobacz zdjęcia!”.

Ja pierdolę. Co za kurwa żenada.

Po pierwsze nie mieści mi się w głowie jak kogoś coś takiego może interesować. Ale niestety prawda jest taka, że takich ludzi jest dużo. I to jest najgorsze. Bo to uświadamia mi jedno: jest cała masa ludzi, którzy leczą swoje kompleksy klikając w takie artykuły i patrząc, jak ktoś znany wygląda bez makijażu. Że niby wygląda paskudnie, w porównaniu z tym, co widać w filmach i telewizji. No ale co w tym dziwnego? Wiadomo, że tak jest, wiadomo, że bez makijażu żadna laska nie jest taka piękna jak z makijażem, bo gdyby było inaczej, to nikt by makijażu nie stosował. Ale żeby jarać się tym, że jakaś głupia cipa bez makijażu wygląda paskudnie? I żeby pocieszać się tym i leczyć swoje kompleksy? Bo pewnie tak jest, pewnie jakaś pinda jedna z drugą ogląda to i myśli sobie „patrz, jak ona paskudnie wygląda, masakra, to ja to przy niej jestem piękna”.

Ale mnie wkurwia głupota ludzi. A żerowanie na ludzkiej głupocie i pisanie tego typu artykułów uważam za ohydne.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Komputery

komentarze 2 do “Głupia cipa bez makijażu”

  1.  Marks pisze:
    28 marca, 2010 o godzinie 21:15

    Trafiłeś w sedno Ziuciu !!

  2.  tyrq">tyrq pisze:
    29 marca, 2010 o godzinie 16:57

    mylisz sie, piekna kobieta to ta, ktora nie musi sie malowac zeby byla piekna. A jak potrzeba komus makijaz zeby byc ladniejszym to co to znaczy ? Ze laska jest ladna czy makijaz jest ladny ? Nie szata zdobi czlowieka.

Napisz komentarz