reklamy po raz enty

26 marca, 2010, Autor:

Jak to kurwa jest że co wejdę na niektóre strony to akurat jestem szczęśliwą 99.999 osobą odwiedzającą ten link. IP mojego kompa miga na czerwono podobnie jak napis: Gratulujemy! jestem już szczęśliwym zwycięzcom bo wlazłem na ich link jako 99.999 osoba? Mam do wyboru: ipoda, laptopa, markowe ciuchy, wycieczka, samochód.
Hmm ciekawy wybór, kolorów mnóstwo. Co więc wybrać? Rejs po morzu czarnym czy może czarne ferrari? a może laptopa? Ale klikając w link, czytaj; idąc po swoją nagrodę okazuje się że jednak mimo że jestem tą milionową osobą muszę wysłać jeszcze 100 tys sms każdy po 3,66 + vat i wtedy MOŻE… wezmę udział w losowaniu.
Dlaczego po raz kolejny reklamy obiecują mi złote pola, „frykasy ananasy” tylko po to żeby zwieść mnie swoją przynętą i zarobić na mnie trochę kasy? Żeby ludziom którym ledwie starcza na opłaty i wiązanie końca z końcem narobić nadziei bazując na ich uczuciach i emocjach, a potem po prostu się wzbogacić ich kosztem.
Nie wspomnę o sms’ach które używają mojego numeru pisząc że apelują do mnie o ODEBRANIE NAGRODY. Odebranie nagrody której losowanie jeszcze się nawet nie zaczęło. Już o reklamach
pomocy kalekim dzieciom na których robi się ogromne pieniądze z czego nie wnikam jaki procent rzeczywiście trafia do potrzebujących nie mówiąc. Macie racje jestem monotematyczny… tak jak ten przemysł i jego niezmienne od lat cele.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Telewizja i radio

komentarze 2 do “reklamy po raz enty”

  1.  Kircia pisze:
    26 marca, 2010 o godzinie 18:24

    Często też trafiają mi się takie tabliczki z reklamami, że jesteś którymś tam użytkownikiem. I to tylko, TYLKO dla pieniędzy.

  2.  bimladentoja pisze:
    28 października, 2010 o godzinie 01:58

    ta a jak siądę przed tv bo jakiś sensowny film leci to jak puszczą blok reklamowy to zanim się reklamy skończą to zapomnę co oglądałem i idę spać,bo się tego nie da oglądać a i telewizorek troszkę kosztował i żal w niego fotelem pierdolnąć.

Napisz komentarz