Wypowiedzi w internecie

19 marca, 2010, Autor:

Otóż prawie na każdym kroku spotykam jakieś „buraczane zachowanie” użytkowników internetu np. najczęściej w komentarzach . Bardzo lubię znać opinie innych ludzi na dany temat. Jednak czasami nawet z 60-90% postów bywa prowokacją. Dobrym przykładem jest onet, wp i youtube. Wyzywanie w pewnym momencie, bo „nie zgadzam się” ze zdaniem innej osoby to już nic nowego. Irytuje mnie to osobiście, że  sporo ludzi pisze kulturalnie swoje wypowiedzi na temat jakiegoś zagadnienia, a tu komuś się nie podoba komentarz ten i pisze ile masz lat? Bo to jest takie ważne w większości tematów jaki wiek mają użytkownicy. A bo jak się poda, że jest nastolatkiem to jakieś wyzwiska typu „dzieci pokemony, zbuntowane emo i rozleniwione małolaty”, jak zaś starzy piszą typu 50-70lat to już „mohery, staruchy”. Zazwyczaj złośliwe osoby podają,  ile dany człowiek ma lat po wypowiedzi, oceniając na bardzo niski stopień. Raz na onecie był post o młodym pokoleniu napisany przez młodego człowieka i już słowa typu smarkacz itp. Jak jakiś „noob” przyzna się do swojego niskiego wieku to można po nim pojechać. Niektórzy robią takie manipulacje, że są już niby tacy starzy i doświadczeni i że mają taki, a taki wiek. Manipulatorzy jadą po wszystkim: osobach, wydarzeniach, kraju, po innych internautach .  Nic im nie pasuje. A to srebro Małysza nie pasuje, ni tu złoto Justyny Kowalczyk.

Raz do mnie na gg pisze jakiś nieznajomy i pomylił mnie z jakąś osobą. Napisał tak: „Poklikasz ze mną?”. Później napisał, że ma 48 lat. – i tylko” emo nastolatki” piszą takie wypowiedzi?

Na wielu portalach jest takie wieśniactwo, że w głowie się nie mieści. Mnie to już zaczyna męczyć.  No bo to internet, anonimowość i luzy mogą być. Realnie to by nikt się tak nie ośmieszył.  Nie dziwne, że Admin mocno kontroluje ten portal.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 6,14 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie

1 komentarz do “Wypowiedzi w internecie”

  1.  Krzysiek pisze:
    22 kwietnia, 2010 o godzinie 18:46

    Eh, no niestety 100% prawdy ;(

Napisz komentarz