Niemcy

13 marca, 2010, Autor:

Nie jestem rasistą ale…

Jak mnie wkurwia ten kraj/naród. Z racji tego, że jestem kierowca tzw TIRa zaczne od autostrad. Kurwa mać jak może się tak ciągle korkować na autostradzie? No kurwa jak? Mają po 3 lub wiecej pasów w jedną strone i wszystkie zajebane. Wystarczy mała stłuczka i już STAU na 10 km. Musi każdy chuj przyhamować i popatrzeć, potem następny i kolejny i już kurwa mamy STAU. Czasami nie ma nic na drodze a te chuje robia korki. No kurwa mać.

Kolejne są parkingi. Dla nie znających tematu powiem, że po 18 godz nie ma miejsc już na parkingach dla TIR a obowiązują nas te jebane przepisy o czasie pracy. Niemiecki Inspektor lub Polizeimeister juz tylko czeka aby ci wpierdolić mandat. Cieżarówki płacą w niemczech tzw Maut czyli myto, i to nie malo bo za 600km wychodzi około 100 euro. Płace a nie mam kurwa gdzie stanąć na noc i odpocząć, i nikt z tym nic nie robi.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria MegaWkurw dookoła świata, Transport

komentarze 2 do “Niemcy”

  1.  Marks pisze:
    14 marca, 2010 o godzinie 17:00

    Kiedyś myślałem o tym żeby jeździć własnie coś w deseń Tira po świecie ale z czasem i informacjami o tym zawodzie lekko zrezygnowałem.. podobno nieciekawa robota? Pozdrawiam

  2.  lukasz26stg pisze:
    14 marca, 2010 o godzinie 17:58

    Robota jest ciekawa jesli ktoś nie lubi rutyny. Ta praca ma swoje minusy i w dzisiejszych czasach minusów jest wiecej niż plusów. A plus jest taki, że masz świety spokój i nie masz szefa nad głową.

Napisz komentarz