Szwedzki kibel

23 lutego, 2010, Autor:

Normalnie nie mogę, no nie mogę, jak mnie wkurwia, jak w muszli klozetowej jest za wąski wylot.

Idę w robocie się, że tak to kulturalnie ujmę, wysrać. Kibelki są czyste, zadbane, nie ma się do czego przyczepić. Ale po skończonej robocie trzeba, jak wiadomo, się podetrzeć. Więc biorę papier, robię co trzeba, raz, drugi, któryś tam. Ale nie żeby jakąś horendalną ilość zużywam, normalnie, zwitki po 4-5 płatków max. Wstaję, zaciągam majtasy, spuszczam wodę.

Kurwa.

Ja pierdolę, zatkało się.

No żesz kurwa jego mać!!!

I co tu robić? Nie jestem chamem jak niektórzy i nie zmyje się cichaczem, zostawiając to tak jak jest, bo mnie wkurwia jak inni tak robią, a potem ja wchodzę do klopa, a tu się wejść nie da. Więc czekam, może spłynie. Ale gdzie tam, kurwa, mogę se czekać. Spuszczam jeszcze raz, nic nie pomaga. Mija minuta, druga, zaraz mnie tu szlag trafi. Więc co robię? No wiadomo, szukam jakiejś przetykaczki. Przetykaczki oczywiście nie ma, jest tylko szczotka, no trudno, kurwa, więc biorę co jest, wkładam do klopa i popycham grudkę papieru, która się tam gnieździ. Ale tak już jest, że raz pomoże, a raz nie, a do tego szczotka jeszcze roztarga papier i jak ją wyjmę to cała będzie pokryta fragmentami papieru. Kurwa! W końcu jakoś to spływa, ale ile się przy tym nawkurwiam to głowa mała.

A wystarczyłoby zrobić otwór wylotowy trochę szerszy. Bo normalnie w Polsce są szersze, tak szybko kible się nie zatykają. A tutaj jestem dopiero 2 tygodnie i już trzy albo cztery razy kibel mi się zatkał. Kurwa!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 6,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Życie

komentarze 3 do “Szwedzki kibel”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  23 lutego, 2010 o godzinie 21:25

  A dupeczki nie umyłeś co..?Oj nie ładnie Panie Adminie!:)A po drugie to w tej Szwecji te kibelki wymyślili chłopaki z IkeeI!Miały być praktyczne a tys je pozatykał:)

 2.  Kircia pisze:
  23 lutego, 2010 o godzinie 21:39

  Widać nieprzystosowane rzeczy do warunków montują Szwedzi. Współczuję szczerze.

 3.  mariusz pisze:
  11 grudnia, 2010 o godzinie 16:25

  hej stary ja to przerabialem codziennie ,i to w domu masakra przeciez to normalne dupe trzeba pozadnie wytrzec mozna umyc jak masz czas .tez mi sie zatykal przepychalem lyzka do botow tez szwedzka bo z ikei -polecam jako przpychacz naprawde dziala pozdro

Napisz komentarz