Autowkurw plus głupota uczelni.

20 lutego, 2010, Autor:

Wkurwiłam się dzisiaj od samego rana. Ja nie wiem co się ze mną dzieje ani z wszystkimi. Chyba z braku słońca i pogody jebie wszystkich.

Zacznę od początku. Dowiedziałam się, że znowu mamy zmienionego lektora z języka obcego. Nosz kurwa, ile razy można zmieniać? Zmieniają nam co semestr, nie zdążyłam się nawet przyzwyczaić, kurwa. Jak mam się dobrze nauczyć języka jak każdy lektor inaczej uczy? Do tego łączą nas z różnymi grupami, a każda jest na innym rozdziale w podręczniku. I tak ktoś zostanie w tyle. Wkurwia mnie ta szkoła, tyle za nią płacę, a wciąz robi zamieszanie. Nie ma chuja, robię tylko licencjat i spadam od nich. To się w głowie nie mieści. Do tego miałam zaliczać w lutym koło z niemca bo byłam nieobecna, ale widzę, że opierdolę przedmiot przez zmianę lektora. Kurwa!

Druga sprawa, to wymyślili nam, a raczej upchnęli „Tańce” w planie. Ja studiuję zarządzanie zaocznie, a nie WF! Ja pierdolę, do tego babka wymaga umiejętności tańczenia i trzeba u niej na środku zaliczyć. Jestem totalne beztalencie jeśli o to chodzi. No cóż. Jakoś to chyba będzie, ale czarno to widzę. To tyle i jak zwykle mam zjebany weekend.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 4,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja, Życie

Napisz komentarz