Osrany kibel

2 lutego, 2010, Autor:

Ja pierdole.

Idę sobie dzisiaj na siłownię. Nie, nie chodzi znów o klapki do góry grzbietem ani o kąpielówki. Z tym dzisiaj wszystko było ok. Problem był innej natury. Bo właśnie o sprawy blisko związane z naturą się rozchodzi.

Otóż przebrałem się, ale jeszcze stwierdziłem, że popuszczę z hydrantu, bo coś ciśnienie lekkie czuję, a poza tym idąc na bieżnię warto pozbyć się zbędnego balastu. Wchodzę, otwieram pierwsze drzwiczki, patrzę…

No ja ciesz kurwa pierdolę. Cały, dosłownie cały klop, tzn. cała muszla ujebana w gównie. Po prostu osrana. Ja nie wiem co to za bydle tam wcześniej było, i jak zdołało doprowadzić to miejsce do takiego stanu. Kurwa, zwierzęta się tak nie zachowują. Ja pierdole, ludzie, jakim trzeba być flejtuchem, żeby coś takiego zrobić i nie posprzątać po sobie? W ogóle nie wiem jak można było osrać w ten sposób cały kibel, bo gówno było dosłownie wszędzie, co on zawiesił się na lampie i srał z wysokości rzadką sraczką? Nie wiem, ale to mi wygląda na jakieś celowe działanie.

Nie cierpię debili, którzy zapaskudziwszy kibel nie mogą wykonać tego minimalnego wysiłku, żeby po sobie posprzątać. To prawdziwe jełopy, granatem od pługa oderwane, którzy innych mają w dupie i nie obchodzi ich co zobaczy i poczuje ktoś, kto wejdzie do kibla po nich. Ale to co dzisiaj zobaczyłem po prostu mnie przerosło. Kulturalny kurwa klub, wszystko cacy, i nagle zwala się jakiś ćwok i odstawia taką wiochę. Bo to jest wiocha, najgorsza z możliwych kurwa.

Ale się wkurwiłem!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Życie

1 komentarz do “Osrany kibel”

  1.  Grzegorz campus pisze:
    14 lutego, 2010 o godzinie 13:58

    „zwierzęta sie tak nie zachowują” he he to mnie rozbawilo bo żadne że zwierząt nie sra w kibel no oprócz ludzi bym u nas jamnik w rodzinie co na dworzu lubił posilić sie gownem innego pieska a nawet lubił skonsumowac zdechłego gołębia. Ale nie o tem nie o tem. Jest taki stereotyp że ludzie z siłowni napakowani nie mają mózgu he he

Napisz komentarz