Pługi – podział, zastosowanie, punktacja

12 stycznia, 2010, Autor:

Pługi dzielą się na:
1. Złośliwie skrzywione – odrzucające śnieg na zaparkowane samochody, tudzież właśnie odśnieżony i posypany chodnik. Bonus punktowy za każdy samochód, w którym ktoś siedzi od strony zasypywanej i podówny bonus za każdego bezpośrednio trafionego przechodnia. Od 1pkt. za footshot do 5pkt. za headshot.
2. Żartobliwie uniesione – robiące łychą z 30cm śniegu z koleinami, 20cm śniegu bez kolein i robiące swoimi kołami 40cm śniegu z koleinami. Punktacja standardowa – zależna od przejechanych kilometrów. Dodatkowy bonus za każdy samochód, który powiesi się na podwoziu jadąc za pługiem.
3. Olewacko sterczące – podniesione ponad poziom śniegu tak jakby kierowca zapomniał, że nie ma piaskarki, a przez uniesienie łychy chciał tylko zwiększyć prędkość i jak najszybciej odbębnić swoje kilometry. Punktacja zależna od kilometrów, plus bonus dla pierwszego na bazie.

Do czego służą pługi?
1. Pługi służą do tego, żeby względnie odśnieżony przystanek autobusowy odgrodzić od jezdni półmetrowym wałem. Wał taki ma dwie funkcje. Pierwsza to kusząca propozycja dla kierowcy autobusu. Wjechać w takie coś i załatwić jak najwięcej przystankowiczów śnieżną breją wymieszaną z piaskiem i solą – bezcenne. Druga (gdy kierowca nie trafi), to ośnieżone po kolana nogi wsiadających, którzy w środku robią takie bagnko, że ci co nie mieli szczęscia załapać się na miejsce siedzące, podczas hamowania czują się jak na stoku. Punktacja bezpośrednio zależna od wysokości usypanego wału.
Punktacja dla Autobusowych Kubiców (innym razem rozwinę temat) – 1pkt. za każdego leżącego po hamowaniu, 2pkt. za każdą pad wymuszony tylko zakrętem i bonus za złamiania, premia za potwierdzone drutowanie kości.
2. Pługi służą do tego, żeby samochód, który stoi niebezpiecznie blisko jezdni zasypać po samą szybę. Nie ma znaczenia czy samochód stoi, bo właściciel jeszcze nie dźwignął się z wyra o poranku, czy stoi, bo ktoś wstał wcześniej, wychuchał, wydmuchał, 30 minut nagrzewał, oskrobał i właśnie niefortunnie zaparkował na 5 minut. Ale jeśli Operatorzy Pługów mają jakiś ranking, to pewnie ta druga sytuacja jest punktowana wyżej.
3. Pługi służą do tego, żeby parking pod firmą odśnieżać o godzinie 11:00-12:00 podczas gdy 90% pracowników pracuje od 8:00 do 16:00 i już dawno, bo rano, wykopało sobie małe iglo – dziuplę na swoje auta. Taki pług zjawia się tylko po to, żeby usypać za każdym samochodem choćby małą górkę. Taki Operator Pługu myśli sobie pewnie: A co, odśnieżali rano żeby wjechać, to niech odśnieżają po pracy żeby wyjechać. Przyda się trochę ruchu biurwom. A może i nie myśli. Nie chce mi się już nawet z punktacją wydziwiać.

Ot takich kurwa kilka zimowych przemyśleń.

P.S. Dziękuję za konto i dziękuję za powitanie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Samochody, Transport

Napisz komentarz