FFFFFUUUUUUU-

7 stycznia, 2010, Autor:

Kurwa kurwa kurwa ! Po trzykroć kurwa !

Chce się zakrzyknąć i krzyczę ! Dzień jak co dzień. Jadę na rozmowę kwalifikacyjną samochodem. Po Przejechaniu 500 metrów wycieraczki i spryskiwacze odmawiają posłuszeństwa. SKANDAL KURWAAAAA ! Jezdnia morka, bo przecież śnieg drogowcy solą rozpuszczali, bo przejechaniu 200 metrów szyby zajebane błotem i solą tak jakbym w mgle jechał.  Nie opłaca się wycierać bo za 200 metrów znowu będzie to samo a przecież się spieszę na jebaną rozmowę, nie mogę się spóźnić. Jakoś dojeżdżam. Godzina gadki…nie jest to praca, która by mnie satysfakcjonowała. Pierdole wracam, czyszczę szybę, przejeżdżam 200 metrów, znowu nic nie widzę. Kurwa. Wchodzę do domu – telefon z innej firmy. Niestety Panie xxx nie przeszedł pan do następnego etapu rekrutacji….KURWAAAAAAA !!! No ja jebie. Zaraz idę odebrać samochód, trzeba było wymienić olej. Dowiem się  ile naprawa wycieraczek… Ani roboty, ani spryskiwaczy niczego kurwa nie ma! Kokonowicz się chyba dorwał do władzy. Macie dla mnie jakąś jebaną robotę ?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 7,40 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Praca, Samochody

1 komentarz do “FFFFFUUUUUUU-”

  1.  Kircia pisze:
    7 stycznia, 2010 o godzinie 19:58

    Raczej Kononowicz . Słyszałam, że w 2010 ma startować znowu w wyborach (chyba też chciał lub chce na prezydenta Polski – czytałam). Co do tej rekrutacji to się nie dziw. Teraz to mało kogo przyjmują.

Napisz komentarz