Jebana technologia

9 grudnia, 2009, Autor:

Nadesłane anonimowo:

Normalnie nie wierze! Jest forum, nie ma forum (nie będę podawała nazwy coby reklamy  za darmo nie robić). Bo to było tak… jest sobie forum, wszyscy szczęśliwi, piszą swoje kurwa przemyślenia i wypociny na tymże forum, zadowoleni – jak kotki po śmietance, a tu kurwa chuj! Bomba internetowa. Chuj wie (chyba) bo administracja nie bardzo co się stało i cała baza danych, użytkowników i wszystkie posty z ostatnich 2,5 miesiąca poszły się jebać na drzewo!! Bo jebany backup nie został utworzony….wrrrr….I dupa, jebana podroż w czasie się zrobiła – ludzie piszą kontynuacje wątków, które już nie istnieją i się trzeba domyślać co jebany poeta miał na myśli….Normalnie mnie przez to trafia….

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Komputery

komentarzy 5 do “Jebana technologia”

 1.  admin pisze:
  9 grudnia, 2009 o godzinie 17:25

  Całe szczęście mam plugin do WordPressa, który mi backupuje megawkurwa codziennie. A z poziomu hostingu też robie regularne backupy :-)

  Ufff…

 2.  Malina pisze:
  9 grudnia, 2009 o godzinie 18:01

  Hmm, czemu to się wysłało na stronkę jako anonim??? Przecież wypełniłam rubryczkę „Pseudonim” do chuja wafla?? Już nic nie rozumiem???

  No admin masz szczęście ze tu się takie numery z backupami nie dzieją :D

 3.  admin pisze:
  9 grudnia, 2009 o godzinie 18:08

  Ten link na głównej stronie „Dodaj nowy” jest przeznaczony dla osób nie mających tutaj konta. Użytkownicy megawkurw.pl powinni dodawać wpisy w standardowy sposób, po zalogowaniu się na swoje konto.

 4.  Malina pisze:
  9 grudnia, 2009 o godzinie 18:21

  Spoko, zapamiętam. Miałam nadzieje ze to takie male udogodnienie dla userów jest :)

 5.  admin pisze:
  9 grudnia, 2009 o godzinie 18:33

  Niby mogłoby być, ale ten plugin tylko wysyła maila do mnie, nic więcej. Później to musze sam przekleić na stronę.

Napisz komentarz