Reklamy na Discovery

6 grudnia, 2009, Autor:

Ja pierdole jak mnie to wkurwia.

Oglądam sobie jakiś program o wyburzaniu budynków. Od pół godziny opowiadają o przygotowaniach do eksplozji, o ustawianiu ładunków tak, by wielgaśny hotel zawalił się w dobrą stronę i nie uszkodził sąsiednich budynków. Wszystko super, finiszujemy, przyjeżdża premier Bermudów, który ma nacisnąć guzik, wielka szopka przygotowana. Już za chwilkę…

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

REKLAMY!!!

Ja pierdole!!!

Jak mnie coś takiego wkurwia. To jest traktowanie widza jak debila, to jest brak szacunku do widza, to jest plucie widzowi w twarz i mówienie mu „A widzisz jaki jesteś głupi? Bo my wiemy. Wiemy, że będziesz tu teraz siedział i oglądał te chłamowate pierdolone reklamy, żeby tylko zobaczyć co stanie się po przerwie. Haha, widzisz jakim jesteś głupim chujem? Bo my wiemy i tak właśnie cię traktujemy. I co nam zrobisz padalcu? Nic, nic kurwa nie możesz zrobić. Siedź na dupie i oglądaj te pierdolone reklamy. I nie idź nigdzie, nawet do kibla, bo przegapisz. Hahahaha”.

A ja to pierdole. Nie będę kurwa oglądał programów stacji, które tak traktują widza.

Kurwa, ale to chyba znaczy, że nie będę już żadnej telewizji oglądał.

FUCK!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,43 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Telewizja i radio

komentarze 2 do “Reklamy na Discovery”

  1.  bnonim pisze:
    6 grudnia, 2009 o godzinie 20:30

    Zapomniałeś jeszcze o jednym: Nie tylko wiemy że będziesz tam siedział i to oglądał ale również podejrzewamy u Ciebie wadę słuchu (Ty głuchy Chuju :P), a może bałeś się huku eksplozji i ściszyłeś TV? – tak czy owak reklamę wyemitujemy ~10dB głośniej niż resztę.

  2.  Miro pisze:
    7 grudnia, 2009 o godzinie 04:43

    O ja pierdole jakie to jest wkurwiajace. Pogodzilbym sie jakby te reklamy byly ciszej ale, ze kurwa napierdalaja nimi po uszach tak kurewsko glosno, zeby przypadkiem widzowi robiacemu sobie herbatke w kuchni nic nie umknelo!!!

Napisz komentarz